На лівобережжі Херсонщини оборонці знищили чотири спостережні пункти росіян
Джерело: ОК “Південь”
Станом на 25 лютого Сили оборони надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад армії РФ та техніку росіян.
Зокрема за минулу добу отримали підтвердження, що у ворога на лівому березі стало менше на:
- 64 росіян;
- 3 гармати;
- 1 гранатомет;
- 1 міномет;
- 1 розвідувальний БпЛА типу “Zala”;
- 1 човен;
- 1 станцію радіоелектронної боротьби;
- 3 одиниці автомобільної техніки.
Також українським захисникам вдалося знищити чотири спостережні пункти із фортифікаційними спорудами росіян.
Зауважимо, в Україні триває 732-га доба від початку повномасштабного вторгнення РФ. За цей час українські воїни знищили понад 409 тисяч російських окупантів.
Також протягом доби авіація сил оборони завдала ударів по 13 районах зосередження особового складу противника. Також нашими захисниками знищено 2 ракети Х-31 та 4 розвідувальні БпЛА.
Підрозділами ракетних військ нанесено ураження по 1 радіолокаційній станції та 2 районах зосередження особового складу противника.
- Станом на 22 лютого Сили оборони надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад армії РФ та техніку противника.
- На Бахмутському напрямку, силами оборони відбито 13 атак противника в районах населених пунктів Іванівське, Кліщіївка, Андріївка Донецької області.
- Збройні сили України досягли успіхів на захід від Кремінної, зокрема відновили позиції на схід від Ямполівки.
Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.
Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.
В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.
Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.