На млині у Шотландії виявили партію канабісу вартістю $1,5 млн

Джерело: ВВС

У будівлі старого млина в шотландському місті Селкерк поліціянти знайшли велику партію канабісу.

Як розповіли в агентстві, вартість наркотиків, виявлених під час обшуку, становить 1,2 мільйона фунтів стерлінгів (понад 1,5 мільйона доларів США).

Про затримання осіб, які можуть мати відношення до цієї партії канабісу, поки що не повідомляється.

За словами головного інспектора Стюарта Флетчера, правоохоронні органи проводять розслідування. При цьому він запевнив, що буде вжито всіх необхідних заходів для запобігання подібним інцидентам.

Варто зауважити, що наркотики виявлено 21 листопада, проте відомо про це стало лише зараз.

У Сполучених Штатах жінку-блогерку Рубі Франке, яка управляла YouTube-каналом про виховання дітей, засудили до чотирьох років ув’язнення за жорстоке поводження з власними дітьми з обтяжувальними обставинами.

В “Енергоатомі” повідомили, що Запорізька АЕС знову за крок до блекауту через відключення однієї з двох наявних ліній електропередачі ПЛ-330кВ “Феросплавна-1” внаслідок російських обстрілів.

За даними опитування, більшість українці вважають Польщу дружньою до України державою, проте позитивна оцінка зменшилася з 94% до 79% порівняно з минулим роком.

Сьогодні, 21 лютого, президент України Володимир Зеленський провів селектор, учасники якого обговорили блокування кордону польськими фермерами та ситуацію на фронті.

21 лютого 2024 року на 87-му році життя помер Степан Хмара – Герой України, народний депутат 4-х скликань ВР, політв’язень радянських концтаборів та співавтора Конституції України.