На Миколаївщині чоловік кинув гранату в поліцейських: один загинув, троє поранені

Сьогодні вдень у Миколаївській області наряд поліції прибув на виклик щодо сімейної сварки. Під час втечі кривдник дістав гранату і кинув її у бік правоохоронців. Як повідомив голова Національної поліції України Іван Вигівський, унаслідок вибуху четверо поліцейських дістали поранення.

21-річний сержант Максим Рижко із сектору реагування патрульної поліції Вознесенського районного управління помер під час надання медичної допомоги. Вигівський розповів, що лиш нещодавно загиблий поліціянт став батьком — “втім донька дізнається про його героїчний вчинок через роки”.

Ще троє поліцейських госпіталізовано. Озброєного нападника затримали на місці.

“Щодня поліцейські виїжджають на тисячі викликів, не знаючи, що чекає на них. Ми готові захищати громадян ціною власного життя як у тилу, так і на передовій”, — заявив Вигівський.

Нацполіція висловила глибокі співчуття родині загиблого.

Російські окупанти безпілотником атакували медзаклад у Слов’янську на Донеччині.

Вранці 25 червня російські окупаційні війська атакували медзаклад у Херсоні.

На лівому березі Києва запроваджено екстрені відключення світла.

Ризик розвитку раку може залежати не лише від ваги, але й від того, коли відбувається збільшення ваги.

Контррозвідка Служби безпеки затримала ще одного коригувальника російських обстрілів по Запорізькій області. Зловмисником виявився громадянин РФ, який жив у прифронтовому селищі регіону і наводив повітряні атаки рашистів по обласному центру та прилеглих районах.