На Миколаївщині створюватимуть додаткові оборонні об’єкти — глава ОВА

Джерело: брифінг у Медіацентрі Україна – Укрінформ

На території Миколаївщини планується будівництво додаткових оборонних споруд у зв’язку з вимогами щодо забезпечення безпеки. Проте ці роботи будуть проводитися у плановому порядку, розповів голова ОВА Віталій Кім.

Кошти для додаткових оборонних об’єктів, які підвищать рівень безпеки в регіоні, виділив уряд України.

“Багато говорити про це не можу, але так, ми будемо створювати додаткові оборонні об’єкти, на які нам держава виділила кошти. Це робиться для посилення нашої безпеки”, – сказав Кім.

Зазначається, що Департамент капітального будівництва Миколаївської обласної державної адміністрації вже оголосив тендери на виконання будівельних робіт зі спорудження фортифікаційних споруд та оборонних рубежів. На ці цілі планується витратити понад 450 млн гривень.

Вночі 2 березня російські окупанти завдали ударів безпілотниками по місту Харків, внаслідок чого спалахнула пожежа.

Україна може отримати перші снаряди протягом кількох тижнів в рамках чеської ініціативи із закупівлі 800 тисяч боєприпасів для України з-за меж ЄС, яку спільно фінансують різні держави.

Протягом дня, 1 березня, російські загарбники здійснили 28 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Загалом зафіксовано 157 вибухів. 

Протягом доби, 1 березня, на фронті відбулося 73 бойових зіткнення. Загалом ворог завдав 6 ракетних та 79 авіаційних ударів, здійснив 62 обстріли з РСЗВ по позиціях наших військ та населених пунктах. 

На записі із камер спостереження, оприлюдненому у соціальних мережах, зафіксовано момент, коли російська система протиповітряної оборони перекинулася на повороті у місті Сочі.