На Одещині до 13 років ув’язнення засудили чоловіка, який зґвалтував 10-річну дівчинку

Джерело: Одеська обласна прокуратура

Житель Одещини проведе 13 років за ґратами за зґвалтування 10-річної дівчинки.

У суді прокурори довели, на початку вересня 2023 року засуджений запросив до свого дому 10-річну доньку своїх родичів, пообіцявши подарувати їй телефони та рюкзак.

Перебуваючи разом з дитиною у кімнаті, він схопив її та, використовуючи безпорадний стан малолітньої, вчинив дії сексуального характеру стосовно неї, застосовуючи фізичне насильство та погрози.

Після скоєння злочину засуджений наказав дівчинці нікому не розповідати про вчинені ним протиправні дії, а на питання матері сказати, що вони разом різали курку.

Попри наявність неспростовних доказів вчинення злочину, засуджений не розкаявся у вчиненому та заперечував свою вину.

Його засуджено до 13 років ув’язнення, із занесенням його даних до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітніх.

Експрезидента США Дональда Трампа евакуювали зі сцени на мітингу в Батлері, штат Пенсільванія, після того, як у натовпі пролунали постріли, а на його обличчі з’явилася кров.

Ізраїльські сили заявили, що військовий командир ХАМАС Мохаммед Дейф, який був організатором нападу 7 жовтня, став ціллю удару в Хан-Юнісі на півдні Гази, в результаті якого загинуло 90 людей і ще сотні дістали поранення.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

В центральному штаті Плато Нігерії стався обвал будівлі школи, в результаті чого загинули двадцять дві дитини і щонайменше 132 – зазнали поранень.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів.