На Одещині райдержадміністрація зобов’язує надавати звіти про проведення хвилини мовчання

Джерело: “Дзеркало тижня”

У мережі з’явився документ, де Подільська райдержадміністрація (Одеська область) змушує надавати фотозвіти про виконання щоденних хвилин загальнонаціонального мовчання. Відповідні звіти мають надсилати сільські, селищні і міські голови.

До видання лист с фотографією документа надіслав військовий, але його ім’я не розкривали з огляду на анонімність. За його словами, він отримав документ від давнього знайомого, який працює на одному з підприємств Подільської громади.

Звіти про виконання хвилини мовчання мають надавати підприємства, установи, організації та заклади підпорядковані територіальним громадам. Зазначено, що фотозвіти треба надсилати щоп’ятниці до 15:00 на електрону пошту.

Фото: “Дзеркало тижня”

Знизу на фотографії видно, що документ було видано 7 березня 2024 року. Його підписано головою районної державної адміністрації Михайлом Лазаренком. Він очолює посаду з серпня 2020 року.

Кабінет Міністрів України заборонив пересилати за кордон паспорти громадянина України, а також закордонні паспорти для осіб чоловічої статі призовного віку. Відтепер така можливість передбачена виключно на території України.

Надвечір 24 квітня президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні висловив вдячність США за ухвалений та підписаний Джо Байденом законопроєкт про допомогу Україні на понад 60 мільярдів доларів. Зауважив, що у новому оборонному пакеті союзники спорядили усе: від ATACMS до необхідної ППО і техніки.

Російські пропагандистські телеграм-канали поширюють інформацію про те, що на Сумщині у 2025 році закриють 41 школу у 20 громадах області через відсутність фінансування – у ЦПД спростували російські фейки.

Американський посадовець у середу, 24 квітня, повідомив, що ще декілька тижнів тому США таємно відправили Україні ракети великої дальності, і 17 квітня Україна застосувала їх уперше.

У Росії погрожують “відкинути українські сили” та розширити те, що вони називають “буферною зоною”, якщо Київ отримає від Сполучених Штатів сучасні керовані ракетні системи великої дальності ATACMS.