На Одещині водій напідпитку збив на смерть двох жінок
Джерело: пресслужба поліції Одеської області
В Одеській області чоловік сів за кермо в стані алкогольного сп’яніння й збив на смерть двох жінок. Інцидент стався в селі Коси в Подільському районі області.
За попередніми даними, ввечері 23 грудня водій автомобіля “ВАЗ”, рухаючись вулицею села здійснив наїзд на двох жінок, які йшли вздовж дороги.
Правоохоронці наголосили, що травми постраждалих були несумісні з життям. Обидві жінки загинули на місці події. Перевірка водія на стан сп’яніння показала, що він сів за кермо нетверезим.
Зазначено, що вирішується питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 4 ст. 286-1 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, якщо вони спричинили загибель кількох осіб) Кримінального кодексу України та затримання водія в процесуальному порядку.
- На площі Двірцевій у Львові внаслідок наїзду автобуса загинув заступник керівника одного із відділів Львівської прокуратури.
У літній період пацієнти, які використовують препарати класу GLP-1, зокрема Ozempic, Wegovy та Mounjaro, можуть мати підвищені ризики зневоднення та ускладнень, пов’язаних із високою температурою.
Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.
У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.
На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.
Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.