На Одещині водій напідпитку збив на смерть двох жінок
Джерело: пресслужба поліції Одеської області
В Одеській області чоловік сів за кермо в стані алкогольного сп’яніння й збив на смерть двох жінок. Інцидент стався в селі Коси в Подільському районі області.
За попередніми даними, ввечері 23 грудня водій автомобіля “ВАЗ”, рухаючись вулицею села здійснив наїзд на двох жінок, які йшли вздовж дороги.
Правоохоронці наголосили, що травми постраждалих були несумісні з життям. Обидві жінки загинули на місці події. Перевірка водія на стан сп’яніння показала, що він сів за кермо нетверезим.
Зазначено, що вирішується питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 4 ст. 286-1 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, якщо вони спричинили загибель кількох осіб) Кримінального кодексу України та затримання водія в процесуальному порядку.
- На площі Двірцевій у Львові внаслідок наїзду автобуса загинув заступник керівника одного із відділів Львівської прокуратури.
Північна Корея повинна будувати два військові кораблі розміром з її 5000-тонний есмінець “Чхве Хьон” щороку протягом наступних п’яти років, заявив лідер Кім Чен Ин на церемонії введення в експлуатацію есмінця у 23 червня.
Командувач Сил безпілотних систем Збройних сил України Роберт “Мадяр” Бровді підтвердив ураження головної електропідстанції тимчасово окупованого Севастополя.
На фронті в Україні загинув 25-річний литовський доброволець Ігнас Кайлюс, який вважався зниклим безвісти з початку червня, коли був на бойовому завданні.
СБУ затримала агента ФСБ на Одещині, який коригував російські удари по обласному центру.
Російські окупанти безпілотниками атакували одне з промислових підприємств у Полтавському районі.