На Одещині водій напідпитку збив на смерть двох жінок

Джерело: пресслужба поліції Одеської області

В Одеській області чоловік сів за кермо в стані алкогольного сп’яніння й збив на смерть двох жінок. Інцидент стався в селі Коси в Подільському районі області.

За попередніми даними, ввечері 23 грудня водій автомобіля “ВАЗ”, рухаючись вулицею села здійснив наїзд на двох жінок, які йшли вздовж дороги.

Правоохоронці наголосили, що травми постраждалих були несумісні з життям. Обидві жінки загинули на місці події. Перевірка водія на стан сп’яніння показала, що він сів за кермо нетверезим.

Зазначено, що вирішується питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 4 ст. 286-1 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, якщо вони спричинили загибель кількох осіб) Кримінального кодексу України та затримання водія в процесуальному порядку.

У Вроцлаві блискавка влучила у мультимедійний фонтан під час грози – інцидент зафіксували камери спостереження.

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський назвав рішення Кароля Навроцького про позбавлення Володимира Зеленського ордена Білого Орла “неадекватним”, заявивши, що воно фактично принизило українського президента.

Рятувальники у Венесуелі врятували собаку, яка опинилася під завалами після серії землетрусів, що спричинили масштабні руйнування в окремих районах країни.

Студентку Київського національного університету імені Тараса Шевченка Юліану Казнодій, яка 21 червня під час маршу “КиївПрайд” топтала прапори ЛГБТІК+, звільнили з роботи у б’юті-барі G × KYIV.

Власниця собаки, яку викрали ймовірно представники ТЦК та СП після нападу на її чоловіка під час вигулу тварини в Одесі, розповіла деталі інциденту та стан собаки після повернення.