На околицях Торецька на Донеччині точаться бої – речник

Джерело: телемарафон

На околицях Торецька (Донецька область) українські військові ведуть бої проти російських. Речник ОСУВ “Хортиця” Назар Волошин стверджує, що всередині міста ЗС РФ немає.

“Ситуація на цьому напрямку досить суттєво не змінилася. Ворог проводить бойові дії на околицях міста. Ворога в місті немає”, – розповів спікер.

Російські військові стали надто активно запускати по Торецьку авіацію, зокрема КАБи та некеровані авіаракети. Причиною для цього є те, що росіяни хочуть зайти у місто і взяти територію під свій контроль.

“Лише за минулу добу на цьому напрямку, зокрема і в районі Торецька, ворог здійснив понад 200 обстрілів із різних видів озброєння. І минулої доби там відбулися 24 ворожі атаки – це Північне, Нью-Йорк, Торецьк та Деліївка”, – продовжив військовий.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.

Розгортання американських ракет середньої дальності на території Німеччини – це відповідь на вихід Москви з договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності, заявив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Гебештрайт.

Кабінет Міністрів України виділяє 1,65 мільярда гривень на закупівлю сучасного обладнання для оновленого шкільного курсу “Захист України”, повідомив міністр з цифрової трансформації Михайло Федоров.

США та союзники пообіцяли винищувачі американського виробництва F-16 понад рік тому. Однак, офіційні особи НАТО посилаються на невелику кількість англомовних пілотів.