На Прикарпатті навчальні заклади перевели на «дистанційку» через грип та ГРВІ

Джерело: голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук 

Заклади середньої та передвищої освіти на Прикарпатті тимчасово перевели на дистанційне навчання через зростання захворюваності на грип та ГРВІ. Таке рішення ухвалила обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Обмежувальні заходи діятимуть з 19 лютого до 4 березня. Крім того, керівникам закладів вищої освіти рекомендовано враховувати епідеміологічну ситуацію та за потреби також переходити на онлайн-формат навчання.

В області також запроваджено додаткові протиепідемічні заходи – у закладах охорони здоров’я діятиме масковий режим.

Також з 18 лютого всі школи Львівської області перевели на дистанційне навчання через зростання кількості хворих на грип та ГРВІ. Карантин триватиме 11 днів – до 28 лютого.

Джерело: “Європейська Солідарність” П’ятий президент України та лідер “Євросолідарності” Петро Порошенко взяв участь у Міжнародному…

Стримінгова платформа Netflix купила права на два нові сезони російського мультсеріалу “Маша і Ведмідь” і продовжила ліцензію на попередні сезони й спін-оффи у понад 100 країнах.

СБУ вдруге за червень уразила нафтоперекачувальну станцію “Второво”, яка забезпечує пальним Москву.

В ніч на 27 червня українські ракети FP-5 “Фламінго” успішно уразили підприємство “Титан-Барикади” у російському Волгограді.

На тимчасово окупованих територіях Херсонської області виділили під будівництво понад 87 гектарів землі. Зробили це, аби заселити там росіян.