На Прикарпатті затримано чоловіка, який підпалював авто на замовлення РФ
Джерело: ГУНП в Івано-Франківській області
Правоохоронці Прикарпаття затримали чоловіка, який на замовлення російських спецслужб підпалював автомобілі.
Днями до поліціянтів надійшло повідомлення про загорання автівки “Renault” на одній з вулиць Івано-Франківська. На місце прибули рятувальники, які погасили займання та правоохоронці, які встановили, що автомобіль було підпалено з допомогою легкозаймистої рідини.
Оперативники управління карного розшуку спільно з працівниками Івано-Франківського районного управління поліції провели комплекс розшукових заходів та викрили й затримали 23-річного франківця в обласному центрі.
Як встановило слідство, затриманий знайшов в одному з телеграм-каналів оголошення про “підробіток”. “Куратор” з РФ запропонував йому підпалювати автомобілі військових за “винагороду”.
Зловмисник знайшов цивільне авто, але замаскував його під військове та вночі підпалив.
Слідчі затримали зловмисника у процесуальному порядку. Його дії кваліфікують за ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України (умисне знищення або пошкодження майна шляхом підпалу). За процесуального керівництва окружної прокуратури міста Івано-Франківська затриманому повідомлено про підозру. Суд обрав запобіжний захід – тримання під вартою. Зловмиснику загрожує до 10 років за ґратами.
- Служба безпеки спільно з Нацполіцією затримали ще трьох ворожих поплічників, які вчиняли замовні підпали на Київщині.
Міністр закордонних справ Андрій Сибіга зустрівся з тимчасово повіреною у справах США в Україні Джулі Девіс з нагоди завершення її дипломатичної місії.
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський вважає, що переговори між Україною та Росією щодо врегулювання війни мають відбуватися без посередників.
У тимчасово окупованому Севастополі вже кілька днів спостерігаються перебої в роботі громадського транспорту через нестачу пального.
Російські окупанти продовжують мілітаризацію молоді на тимчасово окупованій Луганщині. У літніх таборах вони навчають підлітків із луганського осередку центру військово-спортивної підготовки “Воїн”, приділяючи особливу увагу юнакам віком 16–17 років.
Російські окупанти безпілотниками атакували Чернігів. Унаслідок ударів постраждали двоє людей.