На Сумщині потяг збив двох неповнолітніх
Джерело: поліція Сумської області
22 січня близько 21:30 на Сумщині, біля залізничної станції “Амбари”, потяг, що рухався за маршрутом “Київ – Суми”, збив 16-річну дівчину та 15-річного хлопця.
За даними поліції, потяг здійснив наїзд на двох неповнолітніх, які рухались пішки по коліях у попутному напрямку. У результаті травм діти загинули на місці.
Поліцейські працюють над встановленням повних обставин події.
Потяг що рухався за маршрутом Київ — Львів збив на смерть 18-річного жителя села Тарасівка, який переходив колії на заборонений сигнал світлофора.
- У Глевасі електропоїзд збив 22-річного хлопця, який від отриманих травм помер на місці.
Уповноважена з прав людини у ЄС Тереза Аньїнью почала розслідування проти президентки Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн через закритий час з президентом України Володимиром Зеленським та іншими європейськими лідерами.
Велика Британія розглядає можливість продажу російської нафти, яка перебуває на борту затриманого танкера Smyrtos.
Російські окупанти атакували залізницю у двох областях України. Є жертва.
Російські окупанти завдали повторного удару по вогнеборцях у Глухівській громаді на Сумщині під час гасіння пожежі, що виникла після ворожої атаки на складське приміщення.
Російські окупанти безпілотником атакували медзаклад у Слов’янську на Донеччині.