На Сумщині потяг збив двох неповнолітніх

Джерело: поліція Сумської області

22 січня близько 21:30 на Сумщині, біля залізничної станції “Амбари”, потяг, що рухався за маршрутом “Київ – Суми”, збив 16-річну дівчину та 15-річного хлопця.

За даними поліції, потяг здійснив наїзд на двох неповнолітніх, які рухались пішки по коліях у попутному напрямку. У результаті травм діти загинули на місці.

Поліцейські працюють над встановленням повних обставин події.

Потяг що рухався за маршрутом Київ — Львів збив на смерть 18-річного жителя села Тарасівка, який переходив колії на заборонений сигнал світлофора.

Уповноважена з прав людини у ЄС Тереза Аньїнью почала розслідування проти президентки Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн через закритий час з президентом України Володимиром Зеленським та іншими європейськими лідерами.

Велика Британія розглядає можливість продажу російської нафти, яка перебуває на борту затриманого танкера Smyrtos.

Російські окупанти атакували залізницю у двох областях України. Є жертва.

Російські окупанти завдали повторного удару по вогнеборцях у Глухівській громаді на Сумщині під час гасіння пожежі, що виникла після ворожої атаки на складське приміщення.

Російські окупанти безпілотником атакували медзаклад у Слов’янську на Донеччині.