На Сумщині росіяни знову намагались прорватись через газову трубу

Джерело: 71 ОАЕМБР, Андрій Коваленко

В Сумській області російські окупанти знову здійснили спробу прориву через газову трубу. Ворог втратив 35 убитими та 17 пораненими.

Ви не повірите – але знову труба. Чергова спроба прориву через газову трубу та на легкій техніці – не вперше і не вдруге, але з тим самим результатом“, – повідомили бійці 71 окремої аеромобільної бригади ДШВ.

Для операції росіяни використали газогін “Уренгой-Помари-Ужгород”, а також квадроцикли і мотоцикли.

Завдяки злагодженій роботі бійців 71-ї бригади та суміжних підрозділів спробу противника вчасно виявили та припинили. Ліквідовано 35 окупантів, поранено ще 17, а також ⁠знищено 3 мотоцикли та 4 квадроцикли.

Про подібну ворожу операцію українські захисники повідомляли 14 квітня – тоді 29 окупантів намагались інфільтруватись в тил позицій 71-ї ОАЕМБР.

Генеральний директор АТ “Укрпошта” Ігор Смілянський відреагував на рішення Національного банку України, яким його визнано таким, що не відповідає вимогам професійної придатності керівника фінансової установи.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Росія готова відновити мирні переговори з Україною з того місця, де вони були зупинені.

На Львівщині правоохоронці оголосили підозру організатору прокату квадроциклів. Катаючись на одному з його транспортних засобів, загинула 17-річна дівчина.

У Кривому Розі зросла кількість загиблих унаслідок ракетної атаки РФ по місту 23 червня.

У Франції двох дітей віком 2 та 4 роки знайшли мертвими у сімейній автівці. Попередня причина смерті дітей – спека.