На Таврійському напрямку росіяни активізували роботу авіації – 35 ударів за добу
Джерело: Олександр Тарнавський у Telegram
На Таврійському напрямку російські загарбники зменшили кількість боєзіткнень, однак активізували бойову роботу авіації – 35 авіаударів за минулу добу.
Своєю чергою, українські військові знищили дві російські РСЗВ БМ-21 “Град” та зенітний ракетний комплекс “Бук-М1”.
В операційній зоні ОСУВ “Таврія” ворог провів 26 бойових зіткнень та здійснив 823 артобстріли.
Однак українські захисники та захисниці стійко тримають оборону і проводять активні дії на визначених напрямках.
Загальні втрати противника минулої доби склали 357 осіб та 50 одиниць військової техніки. Зокрема, 3 танки, 3 ББМ, 5 артсистем, 2 РСЗВ, засіб ППО, 20 БпЛА, 10 автомобілів та 3 одиниці спецтехніки. Знищили 3 склади боєприпасів та 2 інших важливих об’єкти ворога.
Додамо, в Україні триває 678-ма доба від початку повномасштабного російського вторгнення. За цей час ЗСУ ліквідували понад 360 тисяч російських військових.
Протягом минулої доби наша авіація завдала ударів по 13 районах зосередження особового складу противника.
Підрозділи ракетних військ уразили район зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, 6 артилерійських систем, 3 засоби протиповітряної оборони та пункту управління противника.
- Протягом 2 січня війська РФ масовано атакували Україну ударними безпілотниками та ракетами. Більшість ворожих цілей збито.
- Президент України Володимир Зеленський прокоментував чергову масштабну ракетну атаку РФ по Україні.
- У Києві зросла кількість загиблих та постраждалих унаслідок ракетної атаки 2 січня. За даними рятувальників, станом на 12:00 кількість загиблих у столиці зросла до двох осіб. Раніше повідомлялось про загиблу жінку похилого віку.
Криза пального у тимчасово окупованому Криму почала впливати на ринок праці: жителі повідомляють про затримки зарплат, звільнення та вимушені неоплачувані відпустки.
Росія здатна продовжувати війну проти України ще протягом кількох років, попри втрати та економічний тиск. Про це заявив очільник Агентства розвідки Польщі Павел Шота, попередивши, що Кремль може рухатися до подальшої ескалації та тестування НАТО.
28 червня російські війська здійснили авіаційні удари по одному з районів Запоріжжя. Внаслідок чергової атаки загинули двоє цивільних, ще 16 осіб постраждали.
Сили оборони здійснили удари по двох нафтопереробних заводах у Росії, залізничному мосту в тимчасово окупованому Криму, складу боєприпасів на окупованій Донеччині. Також у Генштабу підтвердили ураження заводу “Титан-Барикади” у Волгограді.
У ніч на 28 червня російські війська під час чергового масованого обстрілу пошкодили фармацевтичне підприємство “Дарниця” у Києві.