На Таврійському напрямку українські воїни знищили понад 90 одиниць російської техніки

Зображення: Олександр Тарнавський/ Telegram

Джерело: Олександр Тарнавський у Telegram

На Таврійському напрямку українські військові знищили 91 одиницю ворожої техніки та склад боєприпасів.

Українські захисники знищили 2С4 “Тюльпан”, танк Т-90 та ще багато бронетехніки і артилерії. Також нейтралізовано або знищено 242 БпЛА різних типів.

Зокрема, серед знищеної техніки ворога – 18 танків, 27 ББМ, 28 артсистем, 1 ПТРК, засіб ППО, 14 автомобілів та 2 одиниці спеціальної техніки. Також Сили оборони України знищили склад боєприпасів та ще 3 інших важливих об’єкти противника.

Загальні втрати ворога минулої доби склали 343 особи.

В операційній зоні ОСУВ “Таврія” росіяни завдали 32 авіаційних ударів, провели 24 бойових зіткнення та здійснили 905 артобстрілів.

Водночас наші захисники та захисниці стійко тримають оборону і проводять активні дії на визначених напрямках.

Командувач Сил безпілотних систем ЗСУ Роберт “Мадяр” Бровді заявив, що Україна планує найближчим часом ізолювати окупований Крим від Росії. Нині удари дронів уже суттєво порушили логістику російських військ на півдні України.

У Польщі стартував збір коштів на придбання автобусів для Вінниці після того, як влада міста Кельце відмовилася передати Україні 15 одиниць вживаного транспорту через політичний скандал.

На Волині підозру повідомили начальнику одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки області за організацію схеми з оформлення фіктивної тимчасової непридатності до військової служби.

Платформа пам’яті “Меморіал” представила документальну повість “Останній бій. Роботине”, присвячену українським військовим, які загинули під час боїв за село Роботине в Запорізькій області.

Міністр оборони Румунії Раду Міруце заявив, що Бухарест планує звернутися до України з пропозицією змінити технічне програмування морських безпілотників, зокрема типів Magura та SeaBaby.