На Таврійському напрямку зросла активність російської піхоти

Джерело: телемарафон

На Таврійському напрямку знову зросла активність піхоти ЗС РФ. Наступ росіян стосується і Авдіївки, де точаться важкі бої.

“У зоні відповідальності ОСУВ “Таврія”, зокрема, і на Авдіївському напрямку, активність піхоти окупантів знову збільшилася порівняно з попередньою добою. Відбулося 55 бойових зіткнень загалом. Ворог втрати 440 осіб живої сили, більшість з них в районі Авдіївки і Мар’їнки”, — сказав речник Таврійського напрямку Олександр Штупун.

Поки зменшилася активність ворожої авіації. Протягом доби було зафіксовано п’ять авіаударів.

У ніч на 3 грудня російські військові скидали авіаційні керовані бомби у Донецькій області.

Бої тривають у районі Мар’їнки та Новомихайлівки тривають бої. Речник заперечив інформацію росіян про просування у Мар’їнці.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.