На Тернопільщині переселенець-винахідник Аркадій Фішман змайстрував диван на колесах

Джерело: “Суспільне

У Заліщиках, на Тернопільщині, живе переселенець-винахідник Аркадій Фішман, котрий зробив диван на колесах. Конструкція працює на акумуляторі від електричного велосипеда та може рухатися зі швидкістю до 10 км/год.

За професією Фішман — інженер-технолог машинобудування. Раніше у Слов’янську чоловік розробляв обладнання для заводів. Після повномасштабного нападу РФ, чоловік переїхав на Тернопільщину разом із сином, якого виховує сам.

Влітку Аркадій їздив містом на блакитному дивані на колесах. Відео про те, як чоловік катається на ньому Заліщиками зібрало 45 тисяч переглядів на Youtube. Тож нині він вирішив перевірити, як диван працює у зимовий період.

Акумулятор трохи охолонув і зменшилась його потужність. Можна вдягнути протектор на передні колеса, щоб він впевнено себе поводив на кризі. А так, той його робота мене задовольняє. Все працює. Кермо працює, все робоче. Тест пройшов добре.

Аркадій змайстрував цей транспортний засіб рік тому.

Джерело: Суспільне

Це є не диван, а просто дошки, які виглядають, як диван. Якщо взяти справжній диван, поставити його на колеса, то він на ходу розвалиться, а тут зміцнена рама. Є важіль керування, який схований. Бо люди, коли я кажу, що спрямовую його силою думки, то вони мені вірять, бо важеля не бачать.

Розповів, що важіль керування повертає передні колеса і задні теж обертаються. Також у конструкції є гальма. Винахід працює на акумуляторі від електричного велосипеда. Потужність акумулятора — 450 Вт. Диван може рухатися зі швидкістю до 10 км/год.

На виготовлення дивану майстер витратив дав тижні та до 3 тисяч гривень. Електрообладнання взяв зі свого попереднього виробу — інтроцикла.

Це таке колесо велике, два метри приблизно за розміром. Сідаєш всередині нього і їдеш. Я з нього зняв двигун, акумулятор і контролер.

Джерело: Суспільне

Інтроцикл винахідник розробив ще в Слов’янську. Хотів запатентувати і виготовляти його на комерційній основі. Та реалізувати план завадило повномасштабне вторгнення РФ.

Джерело: Суспільне

Ще одна поробка Аркадія — катапульта, яку чоловік влітку встановив на пляжі.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Суспільне Тернопіль (@suspilne.ternopil)

Вночі 2 березня російські окупанти завдали ударів безпілотниками по місту Харків, внаслідок чого спалахнула пожежа.

Україна може отримати перші снаряди протягом кількох тижнів в рамках чеської ініціативи із закупівлі 800 тисяч боєприпасів для України з-за меж ЄС, яку спільно фінансують різні держави.

Протягом дня, 1 березня, російські загарбники здійснили 28 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Загалом зафіксовано 157 вибухів. 

Протягом доби, 1 березня, на фронті відбулося 73 бойових зіткнення. Загалом ворог завдав 6 ракетних та 79 авіаційних ударів, здійснив 62 обстріли з РСЗВ по позиціях наших військ та населених пунктах. 

На записі із камер спостереження, оприлюдненому у соціальних мережах, зафіксовано момент, коли російська система протиповітряної оборони перекинулася на повороті у місті Сочі.