На ТОТ півдня росіяни утворили мережу інформаторів із місцевих безробітних
Джерело: ЦНС
У Центрі національного спротиву поінформували, що так звані “адміністрації” на тимчасово окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей вербують інформаторів серед місцевих безробітних.
Джерела у підпіллі повідомили, що росіянам вдалося вже створити цілу мережу інформаторів на тимчасово окупованих територіях.
Завербовані зрадники, переважно з-поміж місцевих безробітних, повідомляють ворогу про місцевих мешканців, які виявляють проукраїнську позицію, та про колишніх учасників АТО/ООС.
Окрім цього, так звані “інформатори” збирають дані про мешканців ТОТ, родичі та друзі яких нині воюють у лавах Сил Оборони України.
Своєю чергою, у ЦНС наголосили, що усі колаборанти відповідатимуть за зраду України. та закликали повідомляти про ворогів у Спротив.Бот.
- У Центрі національного спротиву поінформували про спроби росіян посилити пропаганду на тимчасово окупованих територіях півдня. Зокрема окупати намагаються подолати дефіцит так званих “журналістів” на ТОТ.
- Російські загарбники створюють нові підрозділи “Росгвардії” для проведення контрдиверсійних заходів на тимчасово окупованих територіях України.
- На тимчасово окупованих територіях України російські загарбники планують посилити контрдиверсійні заходи щодо місцевого населення.
- На тимчасово окупованих територіях України російські загарбники перевіряють телефони учнів на наявність українських застосунків.
Самопроголошений президент РБ Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь не планує долучатися до бойових дій проти України. Він звернувся до посла РФ Бориса Гризлова, закликавши не втягувати країну у війну.
25 червня речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук спростував інформацію про нібито відступ російських військ із Кінбурнської коси.
25 червня президент Володимир Зеленський повідомив про затвердження 40-денної операції СБУ щодо впливу на РФ, аби домогтися завершення повномасштабної війни.
Правоохоронці оголосили підозру старшій лейтенантці військової частини на Львівщині через закупівлю генераторів за завищеними цінами. Держава зазнала збитків на понад 18,6 млн грн.
Сухопутні війська Збройних сил України відреагували на поширену в медіа інформацію щодо 425-го окремого штурмового полку “Скеля”. У командуванні заявили, що за наведеними фактами вже працюють уповноважені органи, а сама ситуація перебуває на контролі.