На вулицях Мадрида заборонять використовувати орендовані електросамокати

Джерело: Reuters

Оператори прокату електросамокатів матимуть час до 25 жовтня, щоб прибрати весь свій мобільний транспорт з вулиць Мадрида, який забороняють через скарги людей на необережне водіння та хаотичне паркування.

За даними агенції, після відкликання ліцензій минулого місяця мерія заявила, що три іноземні оператори – Lime, Dott і Tier Mobility – не змогли запровадити обмеження на пересування своїх клієнтів або контролювати їхнє паркування, щоб відновити ліцензії.

Амстердамська компанія Dott, німецька Tier Mobility і американська Lime, чиї самокати доступні через Uber, мають близько 2 000 електросамокатів по всьому Мадриду.

Lime і Dott заявили, що не отримали офіційного повідомлення від мерії про порушення строків.

Як зазначили представники Lime, якщо вони отримають офіційне повідомлення, то вживатимуть відповідних заходів для дотримання вимог. Тоді як в Dott заявили, що вони оцінять можливі юридичні та практичні дії після отримання офіційного документа.

Система спільного використання електросамокатів викликала супротив в містах по всьому світу через бездумне водіння користувачами на вулицях і тротуарах та безсистемне паркування, яке часто призводить до захаращення громадських місць.

  • Мадрид заборонить оренду електросамокатів через мобільні додатки з жовтня через невиконання вимог щодо пересування та паркування. Мер міста, Хосе Луїс Мартінес-Альмейда, оголосив про анулювання ліцензій компаній, що надають самокати в оренду, додавши, що місто не планує надавати нові дозволи іншим операторам.

Міністр закордонних справ Андрій Сибіга зустрівся з тимчасово повіреною у справах США в Україні Джулі Девіс з нагоди завершення її дипломатичної місії.

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський вважає, що переговори між Україною та Росією щодо врегулювання війни мають відбуватися без посередників.

У тимчасово окупованому Севастополі вже кілька днів спостерігаються перебої в роботі громадського транспорту через нестачу пального.

Російські окупанти продовжують мілітаризацію молоді на тимчасово окупованій Луганщині. У літніх таборах вони навчають підлітків із луганського осередку центру військово-спортивної підготовки “Воїн”, приділяючи особливу увагу юнакам віком 16–17 років.

Російські окупанти безпілотниками атакували Чернігів. Унаслідок ударів постраждали двоє людей.