На Закарпатті затримали священника УПЦ МП: розгулював з радянською символікою селищем

Джерело: поліція Закарпатської області

На Закарпатті правоохоронці затримали двох чоловіків, які прогулювались селом з радянською символікою. Один із затриманих — священник УПЦ МП.

Повідомляжться, що сьогодні, 9 травня, на лінію “102” надійшло повідомлення про те, що в селищі Міжгір’я двоє невідомих гуляють у формі солдатів радянської армії із георгіївськими стрічками. На місце події виїхали співробітники поліції.

Правоохоронці встановили особи двох чоловіків — 58-річний священник УПЦ МП з Міжгір’я та 46-річний житель села Терново Тячівського району.

Фігурантів було доставлено до поліцейського відділку. Усі заборонені предмети правоохоронці вилучили.

За даним фактом слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 436-1 Кримінального кодексу України, тобто Виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів. У справі триває слідство.

Під час саміту G7 у Франції президент України Володимир Зеленський показав президенту США Дональду Трампу фотографії охопленої вогнем Києво-Печерської лаври після російського удару.

Прифронтові села часто стають “білими плямами” на карті новин. Про них мовчать, поки там не…

Помічник Кремля з питань зовнішньої політики Юрій Ушаков заявив, що європейські лідери, ймовірно, “накачали” Дональда Трампа шкідливими ідеями на саміті G7 цього тижня, але президент США був сильним лідером, який дотримувався власних ідей.

В четвер, 18 червня, за результатами проведених репатріаційних заходів Україні повернули тіла 522 загиблих.

На Сумщині внаслідок атаки російських окупантів загинув літній чоловік, який вранці пішов на риболовлю.