На Запоріжжі ГУР знищило російську РЛС «Гармонь» разом з особовим складом

Джерело: ГУР МОУ

Бійці Головного управління розвідки Міноборони України знищили російську радіолокаційну станцію “Гармонь” разом з особовим складом.

“Воїни підрозділів активних дій ГУР МО України виявили на окупованій території Запорізької області російську радіолокаційну станцію 1Л122 “Гармонь”, – ідеться в повідомленні.

Розвідники розповіли, що через не дуже сприятливу погоду перша спроба ураження не була руйнівною, “тож московити, зачувши вибух, вирішили евакуювати обладнання — склали РЛС, завантажили в машину, і вже сідали їхати, але прилетіло знову”.

“У результаті знищено і РЛС “Гармонь”, і ворожу обслугу, і автомобіль російських фахівців радіотехнічної розвідки”, – підсумували ГУР.

В Рівненській області працівники поліції оштрафували чоловіка, який побив собаку. Це потрапило на відео.

Фільм “Штучний” режисера Луки Гуаданьїно про генерального директора OpenAI Сема Альтмана залишився без студії-дистриб’ютора. Amazon MGM Studios відмовилася від випуску стрічки, хоча робота над нею вже майже завершена.

23 червня єврокомісар з питань оборони й космосу Андрюс Кубілюс заявив, що минулого року РФ виробила приблизно у вісім разів більше ракет, ніж країни Європейського Союзу.

Президент Чехії Петр Павел подав позов до Конституційного суду після рішення уряду не включати його до делегації на саміт НАТО в Анкарі. Він вважає, що прем’єр Андрей Бабіш намагається обмежити його конституційну роль у представництві країни за кордоном.

На в’їзді до Молдови заарештували громадянина Росії, офіцера ФСБ. Його затримали за несанкціонований збір інформації про регіон лівобережжя Дністра, тобто невизнане “Придністров’я”.