Найінтенсивніші бої зараз тривають на Покровському напрямку — зведення Генштабу

Джерело: зведення Генерального штабу ЗСУ

На Покровському напрямку фронту ведуться найінтенсивніші бої, особливо в одному з сіл, де сутички відбуваються на трьох різних ділянках.

Окупанти з території РФ не припиняють артилерійських обстрілів на населених пунктах Чернігівщини та Сумщини. Сьогодні було зафіксовано обстріли 10 населених пунктів.

Також відбулась одна спроба ворога просунутись у районі села Стариця на Харківському напрямку. Російські терористи продовжують обстрілювати прикордонні населені пункти на півночі Харківщини.

Агресор розпочав атаки в районах Дружелюбівки і Невського на Куп’янському напрямку. Кількість штурмових спроб ворога зросла до чотирьох.

На Сіверському напрямку тривають бої біля Роздолівки і Виїмки. Загалом за сьогодні ворожі атаки вже склали шість.

На Покровському напрямку агресор підтримує високу інтенсивність атак, і вже 13 разів намагався покращити тактичне положення. Сім з цих атак вже відбито. Найбільш активні бої зараз в районі села Сокіл в Донецькій області, де тривають сутички на трьох різних ділянках.

На Курахівському напрямку сили оборони вже відбили п’ять ворожих атак. Одне зіткнення триває у районі Красногорівки, де окупанти намагаються витіснити наші підрозділи з їхніх позицій.

Загалом на Времівському напрямку ворог сьогодні двічі вдавався до атак, проте обидві атаки було відбито. Ворог також продовжує спроби просування у напрямку Старомайорського.

 

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.

Попри обмежений бюджет, міністр оборони ФРН Борис Пісторіус продовжує модернізацію своїх військ. За інформацією Spiegel, глава Міноборони планує придбати понад сотню танків Leopard у найсучаснішій комплектації на майже три мільярди євро.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті, станом на 22:00 20 червня. З початку доби відбулося 128 бойових зіткнень. Ситуація на фронті залишається напруженою, але контрольованою.

Ер-Ріяд декларує нейтральну позицію у збройних протистояннях та використовує розширені дипломатичні можливості, аби покращити свій міжнародний імідж у сфері дотримання прав людини. Тому Саудівська Аравія охоче виступає посередником не лише щодо війни РФ проти України, а й на Близькому Сході, констатують аналітики.