NASA на вимогу Маска зобов’язало своїх співробітників щотижня звітувати про свої досягнення
Джерело: Bloomberg
NASA запустило “додаток щотижневих досягнень” для своїх співробітників, який дозволить відстежувати їхню продуктивність. Це є частиною зусиль агентства виконати одну з вимог Ілона Маска щодо ефективності роботи уряду.
У листі застосунок описують як “безпечним інструментом”, який “полегшить відстеження за неймовірною роботою”, яку співробітники виконують щотижня, повідомляє Bloomberg, посилаючись на виконувачку обов’язків адміністратора NASA Джанет Петро.
Маск, який керує Департаментом урядової ефективності вразив керівників агентств минулого місяця, коли його команда надіслала електронні листи понад двом мільйонам федеральних службовців, вимагаючи щотижневих звітів про досягнення, попередивши, що в разі відмови вони можуть втратити роботу.
NASA презентувало застосунок кілька днів після закриття двох офісів, виконуючи розпорядження президента США Дональда Трампа. У грудні 2024 року Трамп призначив мільярдера та космічного туриста Джареда Айзекмана новим керівником NASA, однак його кандидатура ще не була затверджена на посаді.
- Федеральний суддя США постановив, що Ілон Маск і його Департамент ефективності уряду (DOGE), ймовірно, залучили неконституційні повноваження для ліквідації Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Ціни на нафту Brent у середу впали до найнижчого рівня від початку війни з Іраном. Ринок відреагував на ознаки пожвавлення руху танкерів через Ормузьку протоку та очікування, що іранська нафта може швидше повернутися на світовий ринок.
За даними медіа, у тимчасово окупованому Криму масово закриваються автозаправні станції. Відбувається це на тлі паливної кризи, спричиненої ударами Сил оборони України.
В середу, 24 червня, російські окупанти атакували місто Запоріжжя. Відомо про постраждалих, зокрема серед дітей.
Правоохоронці заочно оголосили підозру п’ятьом російським військовим, котрих вважають причетними до організації ракетного удару по Кривому Рогу 13 червня 2023 року.
Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер планує залишитися депутатом парламенту після того, як залишить посаду глави уряду. Про це повідомив його офіційний речник.