НАЗК: У начальника управління поліції Києва виявили необґрунтовані активи на майже 3,9 млн

Джерело: пресслужба НАЗК

Під час проведення моніторингу способу життя Національне агентство з питань запобігання корупції виявило ознаки необґрунтованих активів у начальника управління боротьби з наркозлочинністю Головного управління поліції у м. Києві на майже 3,9 млн грн. Кошти можуть стягнути в дохід держави.

Зокрема зауважується, що його дружина у 2022 році, отримавши право користуватися та розпоряджатися автомобілем Dodge Durango вартістю 697 тис. грн, продала його своїй свекрусі. Одначе, продовжувала ним користуватися.

Окрім цього, вже у 2023 році жінка придбала земельну ділянку площею 0,12 га на Київщині вартістю понад 3 млн грн на підставі довіреності від свекрухи. У 2018 році мати посадовця також набула у власність дві квартири в Києві, хоча проживає в іншому місці.

Загалом встановлено, що спільні заощадження та офіційні доходи працівника поліції, його матері й дружини значно нижчі за вартість набутих активів.

Відповідно до п. 5-7 ч. 1 ст. 12 Закону НАЗК матеріали стосовно службовця направили до САП.

У СПА мають погодити щодо звернення до суду з позовом про визнання активів загальною вартістю 3 878 590 грн необґрунтованими та стягнення їх в дохід держави.

Протягом минулої доби, 22 листопада, відбулось 190 бойових зіткнень.

Радянські традиції одностайного голосування дали збій на засіданні держдуми РФ 21 листопада, де депутати мали затвердити проєкт російського бюджету на найближчі три роки.

Протиракетна база НАТО в Редзіково, Польща, має виключно оборонний характер і спрямована на боротьбу з балістичними ракетами, особливо з боку країн-ізгоїв, заявив речник польського МЗС Павел Вронський, реагуючи на провокаційні заяви Росії.

У Генштабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 21 листопада. Загалом від початку цієї доби відбулося 174 бойових зіткнення.

Фахівці Інституту масової інформації закликали Верховну Раду повернути прямі трансляції пленарних засідань, перериваючи їх лише під час повітряних тривог. Експерти наголошують, що чинні обмеження непрозорі й підривають громадський контроль за діяльністю парламенту.