Невідомі покинули 140 котів у пустелі Абу-Дабі під час спеки

Джерело: CNN

Група жителів Об’єднаних Арабських Еміратів знайшла понад 140 котів, викинутих на пустельну ділянку в столиці Абу-Дабі. Це явище викликало критику з боку міжнародних організацій із захисту прав тварин і спонукало до урядового розслідування.

Як розповіла жителька Абу-Дабі Чіку Шергілл, яка брала участь у порятунку, коти всіх порід, включаючи немісцевих різновидів, таких як перси, були залишені помирати в пастці в своїх носіях або блукали пустелею без їжі, притулку чи води.

Тварин покинули навпроти шосе від урядового притулку для тварин Абу-Дабі в Аль-Фалах, житловому районі Абу-Дабі. Представники притулку повідомили, що не знають про інцидент, і відмовилися від подальших коментарів.

З 28 вересня рятувальники нарахували 50 мертвих котів і врятували 95. Також вдалося врятувати собаку породи золотистий ретривер і знайшли мертвим хаскі. Деякі тварини були мікрочіповані, що свідчить про те, що вони не бродячі.

Десять домашніх котів з Дубая, що в годині їзди від Абу-Дабі, були ідентифіковані за допомогою мікрочіпів і повернуті додому.

У вересня температура повітря в Абу-Дабі сягає +40,5 градусів. Температура в пустелі може бути вищою вдень. Епізод викликав критику з боку міжнародних організацій із захисту прав тварин та активістів.

Організація захисту прав тварин “Люди за етичне поводження з тваринами” (PETA) пропонує винагороду в розмірі 5000 доларів за інформацію про те, “хто кинув цих котів у пустелі”

Департамент муніципалітетів і транспорту Абу-Дабі (DMT) заявив у середу, що проведе розслідування інциденту. Він закликав громадськість повідомити подробиці інциденту та вживає заходів для пошуку винних у ньому.

У Міндовкіллі повідомили, що Україна отримала шанс не просто відновити інфраструктуру після війни, а й зробити економіку дружньою до довкілля, відкритою для інновацій і рівною для всіх громадян. Одним із ключових інструментів такого переходу може стати розвиток “зелених” робочих місць.

Президент США Дональд Трамп заявив, що не досяг жодного прогресу у переговорах про припинення вогню в Україні під час телефонної розмови з главою Росії Володимиром Путіним 3 липня.

У переговорах про членство в ЄС країни-кандидати впорядковують законодавчі зміни за “кластерами” – тематичними блоками європейського права, які охоплюють ключові сфери політики. Україна має пройти шість таких кластерів, гармонізувавши своє законодавство з нормами ЄС.

Німеччина опрацьовує можливість постачання Україні додаткових систем протиповітряної оборони. Мова про закупівлю ЗРК Patriot у США.

3 липня МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку з черговими недружніми заявами угорської сторони.