Nike розробила для спортсменів кросівки з масажером

Джерело: Nike

Компанія Nike об’єдналася з Hyperice, яка розробляє продукти для відновлення та покращення руху, щоб створити для спортсменів кросівки, здатні масажувати стопи.

Як зазначається, кросівки масажуватимуть ноги під час носіння за допомогою теплої температури та динамічного стиснення повітря.

“Це взуття містить унікальні подвійні камери Normatec, наповнені повітрям та забезпечені нагрівальними елементами. Камери живляться від акумуляторних блоків устілки. Вони призначені для нагнітання тепла в м’язи та тканини стопи та щиколотки. Управління здійснюється чотирма кнопками на задній частині кросівок”, – йдеться в описі до продукту.

Фото: Nike

За даними компанії Hyperice, спортсмени, які протестували взуття, зазначили, що після носіння цієї моделі їхні стопи та кістки “почувалися вільніше і легше”.

Ці кросівки вже тестують відомі спортсмени, серед яких бігун на довгі дистанції Еліуд Кіпчоге, футболіст Ада Хегерберг, баскетболіст Леброн Джеймс та гольфіст Том Кім.

Для комерційного придбання ця модель кросівок поки що недоступна.

Ізраїльські сили заявили, що військовий командир ХАМАС Мохаммед Дейф, який був організатором нападу 7 жовтня, став ціллю удару в Хан-Юнісі на півдні Гази, в результаті якого загинуло 90 людей і ще сотні дістали поранення.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

В центральному штаті Плато Нігерії стався обвал будівлі школи, в результаті чого загинули двадцять дві дитини і щонайменше 132 – зазнали поранень.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

Телеканал HBO оголосив, що зйомки третього сезону серіалу “Ейфорія” розпочнуться в січні 2025 року.