Німеччина розпочала розслідування ймовірної диверсії на газопроводі СПГ-терміналу

Джерело: Politico

Федеральна прокуратура Німеччини розпочала розслідування ймовірної диверсії на трубопроводі, який веде до терміналу скрапленого природного газу на півночі країни.

За даними видання, щонайменше три десятиміліметрові отвори виявлено в різних місцях вздовж 55-кілометрового газопроводу. Компанія Gasunie, яка будує трубопровід, вперше поінформувала поліцію про пробоїни, пов’язані з “зовнішнім втручанням”, у листопаді минулого року.

“Всі дефекти виявлено, і більшість з них вже відремонтовано”, – запевнили представники Gasunie.

Очікується, що газопровід введуть в експлуатацію в лютому, через кілька тижнів після запланованого запуску.

“Ми очікуємо, що все буде герметично, тому що ми повинні ввести лінії в експлуатацію”, – пояснив представник Gasunie Філіп фон Бергманн-Корн, зазначивши, що це важливий проєкт для енергопостачання Німеччини.

Сильна спека, вітер і грози за останні тижні спричинили лісові пожежі по всій Росії, від віддаленого сибірського регіону Туви до Якутії. 

Сьогодні, 14 липня, російські війська скинули на цивільний автомобіль вибухівку з дрона у Херсоні.

У неділю, 14 липня, Кремль заявив, що не вважає адміністрацію Байдена відповідальною за замах на Дональда Трампа, але звинуватив її у “створенні атмосфери”, яка спровокувала напад.

В Міністерстві оборони України прокоментували неправдиві заяви про оновлення військово-облікових даних та проходження військово-лікарської комісії (ВЛК).

Експерти з питань безпеки заявили, що стався “фундаментальний збій безпеки”, оскільки озброєний чоловік зміг наблизитися до Дональда Трампа достатньо близько, щоб вистрелити під час мітингу передвиборчої президентської кампанії.