Німеччина відповіла Ілону Маску після того, як він втрутився в дебати щодо мігрантів

Джерело: CNN

В Німеччині відповіли мільярдеру Ілону Маску після того, як він втрутився в дебати країни щодо міграції.

Маск опублікував допис на платформі X, колишній Twitter, у якому критикував діяльність німецьких неурядових організацій у Середземному морі за “вивантаження нелегальних іммігрантів” в Італії.

В дописі він також закликав до перемоги ультраправої партії “Альтернатива для Німеччини” (AfD) на наступних виборах.

“Наразі в Середземному морі знаходяться 8 кораблів німецьких неурядових організацій, які збирають нелегальних мігрантів для вивантаження в Італії. Ці НУО субсидуються урядом Німеччини. Будемо сподіватися, що AfD виграє вибори, щоб зупинити це європейське самогубство. Чи німецька громадськість знає про це?”, – написав Маск в дописі.

В міністерстві закордонних справ Німеччини відповіли на його коментар: “Так. І це називається рятувати життя”.

30 вересня Маск написав в іншій публікації: “Відверто кажучи, я сумніваюся, що більшість німецької громадськості підтримує це”.

Читайте також: Мільярдер Ілон Маск втрутився в дебати щодо імміграції США, відвідавши кордон Техасу з Мексикою.

Раніше цього місяця Міністерство внутрішніх справ Німеччини заявило, що відкладе “до подальшого повідомлення” приймання мігрантів, які прибувають через Італію відповідно до європейського добровільного плану солідарності.

Виступаючи на полях 10-го саміту для країн MED9 у п’ятницю, 29 вересня, прем’єр-міністерка Італії Джорджія Мелоні попередила, що проблеми, пов’язані з міграцією, “ніколи не будуть повністю вирішені, якщо кожна країна думає перекласти їх на іншу”.

Після зустрічей у п’ятницю MED-9 оприлюднив спільну заяву, в якій зазначено необхідність “швидко відповісти на нещодавню проблему збільшення кількості прибуттів середземноморськими маршрутами”.

Не тільки те, що ви їсте, а й коли саме – може мати серйозні наслідки для здоров’я. Останні дослідження вказують: вечеря після 19:00 – це не просто звичка, а потенційний шлях до діабету, ожиріння, поганого сну і навіть підвищеного ризику смерті.

Росія системно використовує заборонену хімічну зброю проти українських військових – про це заявили у Міноборони Нідерландів, посилаючись на розвіддані, зібрані спільно з Німеччиною.

Джиллі – собака породи малінуа, що все своє життя до початку повномасштабного вторгнення несла службу на КПП “Чонгар” – контрольно-пропускний пункт з тимчасово окупованим Кримом. Її власник Ден, прикордонник з Херсонщини, з малечку виховував та соціалізував Джиллі, навчав на пошук наркотичних засобів для роботи. 24 лютого, коли росіяни стрімко просувались на усіх напрямках, саме КПП “Чонгар” був першим взятим об’єктом. Наряд Дена з собакою після обстрілу не змогли провести успішну евакуацію і були в оточені. Військовослужбовців взяли в полон, Джиллі наказали відпустити. Тоді вони бачились востаннє.

Платформа Меморіал у співпраці з Характер.медіа презентувала спецпроєкт “Ратушні. Легенда про Лицаря і Друїда”. Це меморіальний репортаж, що складається з 18 частин, доповнених ілюстраціями й аудіо- та відеоматеріалами. Презентація відбулася сьогодні, 4 липня, на відкритті фестивалю “Протасів Яр” у Києві.

Цей день — справжній ковток свіжості після спеки. Погода в Україні зміниться: зниження температури, хмарність і локальні дощі зроблять повітря легшим. За даними SINOPTIK.ua, збережеться підвищений рівень алергенів та місцями — грози.