Nokia скорочує майже дві тисячі робочих місць у Китаї – Bloomberg

Джерело: Bloomberg

Фінська компанія Nokia Oyj планує скоротити майже дві тисячі робочих місць у Китаї в межах масштабної програми скорочення витрат.

Як розповіло джерело, скорочення робочих місць є частиною масштабних зусиль, оголошених Nokia минулого року, з метою скорочення чисельності персоналу на 14 тисяч осіб.

Згідно зі звітом компанії за 2023 рік, у Nokia в Китаї близько 10 400 працівників. Представник компанії зазначив, що частка Nokia на загальному ринку обладнання у КНР нині становить менш як 5%.

Зазначається, що у Китаї європейські компанії програють місцевим конкурентам, таким як Huawei Technologies Co. і ZTE Corp. Ведення бізнесу ускладнилося через погіршення відносин між Сполученими Штатами і Китаєм. Зокрема китайські оператори відмовляються від європейського обладнання, так само як США та деякі країни Європи відмовляються від китайських технологій.

Nokia зменшила свою присутність у цій країні, продавши свою частку у спільному підприємстві у Китаї на початку цього року.

Крім цього, фінська компанія також додатково скорочує 350 робочих місць в Європі, з яких 48 місць – у Фінляндії, повідомили у Nokia в четвер.

Компанія вже скоротила 7500 робочих місць і заявила, що у межах ширшої програми скорочень їй вдалося знизити витрати на 500 мільйонів євро.

Естонський міністр внутрішніх справ Лаурі Ляенеметс запропонував уряду законопроєкт про заборону в Естонії діяльності церков чи парафій, пов’язаних із організаціями, що підтримують агресію Росії.

Командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Павлюк заявив, що “нульова толерантність до корупції” – єдине, що можна запропонувати для викорінення зловживань у системі комплектування.

Громадський рух “Маніфест 42” закликав Президента України Володимира Зеленського накласти вето на закон № 11416-д про підвищення податків, оскільки він суперечить Конституції.

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Житомирської області позбавила адвокатку-пропагандистку права на заняття адвокатською діяльністю за скаргою Офісу Генерального прокурора

24 жовтня Палата попереднього провадження II Міжнародного кримінального суду дійшла висновку, що Монголія не співпрацювала під час арешту і видачі Володимира Путіна всупереч положенням Римського статуту, чим завадила діяльності Суду.