Норвегія надасть Україні приблизно 50 гусеничних вантажівок NM199

Джерело: сайт уряду Норвегії

У межах військової допомоги Норвегія передасть Україні близько 50 гусеничних вантажівок NM199. Цю техніку призначено для пересування на місцевості, недоступній для колісної техніки.

“Це (надання Україні гусеничних вантажівок – ред.) важливо для забезпечення постачання в райони, де немає доріг”, – зауважив міністр оборони Норвегії Бйорн Арільд Грам.

Транспортери стануть важливим доповненням до колісних вантажівок. Зокрема вони можуть перевозити боєприпаси, продовольство та воду українським захисникам, які перебувають у польових умовах.

Перед передачею вантажівки пройдуть техобслуговування. Для цього вони перебували на зберіганні в армії Норвегії.

Під час зустрічі т.в.о. міністра культури та інформаційної політики Ростислава Карандєєва з надзвичайним і повноважним послом Азербайджанської Республіки в Україні Сеймуром Мардалієвим, сторони обговорили пріоритетні напрямки співпраці між Україною та Азербайджаном.

СБУ та БЕБ викрили очільника оборонного заводу, який розкрадав бюджетні кошти на закупівлі комплектуючих для бойових літаків ЗСУ.

Вранці 8 грудня війська РФ завдали ракетного удару по Дніпропетровській області.

Протягом доби російські армійці обстріляли 20 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого пошкоджено житлові будинки та господарчі споруди.

Уламки збитих над Київщиною російських ракет пошкодили декілька приватних будинків.