Норвегія поставить Україні всі обіцяні F-16 до кінця року – міністр оборони

Джерело: NRK

Міністр оборони Норвегії Торе Сандвік повідомив, що його країна завершить постачання винищувачів F-16 Україні до кінця 2025 року.

“Передача норвезьких винищувачів F-16 відбувається за планом, але заради оперативної безпеки України та в рамках діалогу з Україною ми не хочемо розголошувати, скільки норвезьких літаків було передано”, – додав Сандвік.

Минулого року уряд також збільшив підтримку українських ВПС на 1,3 млрд норвезьких крон (понад 112 мільйонів євро).

“Цим внеском Норвегія допомагає покращити протиповітряну оборону України у співпраці з іншими учасниками Коаліції з протиповітряної оборони”, – продовжує Сандвік.

Війська РФ атакували енергооб’єкт ДТЕК в Одеській області.

У селищі Високий Харківського району 49-річний місцевий мешканець облаштував наркоплантацію та продавав печиво з психотропами.

Суд Сеула виніс вирок колишній першій леді Південної Кореї Кім Кон Хі. Її засудили до семи років позбавлення волі.

Міжнародна морська організація ООН призупинила свою операцію з супроводу суден через Ормузьку протоку після того, як один з кораблів повідомив про атаку.

Очільник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус повідомив про наслідки російських атак по регіону.