Нова пошта відкрила модульне містечко у Рівненській області для постраждалих через війну
Джерело: Нова пошта
Компанія “Нова пошта” відкрила модульне містечко для постраждалих через війну у Рівненській області. Проєкт реалізований спільно з Рівненською обласною державною адміністрацією та обласною радою, а його вартість склала 25 млн грн.

Фото: Нова пошта
Містечко розташоване на території Рівненського обласного госпіталю ветеранів війни і включає 10 сучасних модульних будинків. У кожному будинку передбачено автономне опалення, кухню з холодильником, вітальню з телевізором, меблі, окремі спальні й санвузли.
Кожен будинок розрахований на проживання двох осіб, а також пристосований для потреб людей з інвалідністю: облаштовані широкі дверні прорізи, пандуси, поручні, а також системи безпеки з візуальними та вібраційними сигналами для людей із порушеннями слуху та зору.

Фото: Нова пошта
Цей проєкт продовжує співпрацю “Нової пошти” з Рівненським обласним центром реабілітації ветеранів, яка триває з минулого року. За цей час 30 ветеранів, що працюють у компанії, пройшли реабілітацію у цьому центрі.
Співвласник компанії В’ячеслав Климов зазначив, що компанія вирішила інвестувати в розвиток центру, щоб забезпечити ще більше місць для реабілітації постраждалих.

Фото: Нова пошта
Окрім цього, “Нова пошта” щомісяця виділяє 1 млн грн на будівництво реабілітаційного центру ПДМШ ім. Миколи Пирогова у Київській області. За час співпраці на цей проєкт було виділено 17 млн грн. Компанія також здійснює внески до фонду Unbroken, що займається збором коштів на лікування, протезування та реабілітацію військових.

Фото: Нова пошта
У 2022 році компанія обладнала реабілітаційні кабінети для військових у медичних закладах у Києві та Полтаві, інвестувавши в це 1 млн грн. Загалом з початку повномасштабного вторгнення “Нова пошта” вже вклала в індустрію реабілітації 45 млн грн.

Фото: Нова пошта
- Для розміщення домашніх тварин у місцях тимчасового поселення разом з евакуйованими необхідно подати письмову заяву керівнику МТП з інформацією про улюбленця.
Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.
Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.
В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.
Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.