«Нова пошта» вперше відкрила відділення у Великій Британії

Джерело: пресслужба “Нової пошти”

Логістична компанія “Нова пошта” вийшла на ринок Великої Британії, яка стала 13 європейською країною, де працюють відділення.

Зокрема, відкрилося два представництва та було запущено кур’єрську доставку. Термін доставки з України у Велику Британію – від 5 днів.

Зазначається, що в Лондоні компанія відкрила одразу два відділення: поштове до 30 кг та вантажне до 1000 кг Вони працюють щодня за адресами:

  • поштове відділення до 30 кг: 42 Fleet St, Temple, EC4Y 1BT;
  • вантажне відділення до 1000 кг: Unit 7, Falcon Court, St. Martin`s Way, SW17 0JH.

Зазначається, що вартість доставки з України у Велику Британію у відділення складатиме:

  • документи до 1 кг – 900 грн;
  • посилки до 2 кг – 950 грн;
  • посилки до 10 кг – 1500 грн;
  • посилки до 30 кг – 2500 грн.

Окрім того, клієнти можуть замовляти доставку посилок до 100 кг кур’єром на будь-яку адресу в Англії, Шотландії, Північній Ірландії та Вельсі. За відправлення до 30 кг потрібно буде додатково сплатити +100 грн, а за кожні 100 кг посилки +250 грн.

Уряд Канади долучиться до реалізації проєкту будівництва другої черги музею Голодомору-геноциду у Києві, зазначили під час зустрічі т.в.о. міністра культури Ростислава Карандєєва з представниками Посольства Канади в Україні.

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

У спільній заяві двох країн за підсумками візиту глави РФ Володимира Путіна до Ханої 20 червня мовиться, що В’єтнам та Росія “розширюватимуть співпрацю у низці сфер, зокрема в галузі оборони та безпеки”.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.

Попри обмежений бюджет, міністр оборони ФРН Борис Пісторіус продовжує модернізацію своїх військ. За інформацією Spiegel, глава Міноборони планує придбати понад сотню танків Leopard у найсучаснішій комплектації на майже три мільярди євро.