Нові правила «Оскара»: тепер члени кіноакадемії повинні переглядати усі номіновані фільми
Джерело: The Variety та Академія кінематографічних мистецтв і наук
Академія кінематографічних мистецтв і наук оголосила нові правила для майбутньої церемонії вручення кінопремії “Оскар”. Вперше, аби проголосувати за обраний фільм, членам кіноакадемії доведеться переглянути усі фільми у категорії.
“Відповідно до процедурних змін, члени Академії тепер повинні подивитись усі номіновані фільми у кожній категорії, щоб мати право голосувати у фінальному турі премії “Оскар””, – мовиться у повідомленні.
Стежити за тим, чи переглянули члени кіноакадемії фільм, будуть через стримінгову платформу Academy Screening Room. Якщо хтось з членів перегляне номіновану стрічку за межами платформи – на фестивалі, показах чи приватно – він повинен заповнити спеціальну форму і повідомити, де та за яких умов бачив фільм.
Повідомляється, що раніше такий процес перевірки застосувався для голосування за фільми у категоріях міжнародні, анімаційні та короткометражки. Однак відтепер правило стосуватиметься усіх категорій.
Також оголошено, що майбутня, 98-ма церемонія кінопремії “Оскар” відбудеться 15 березня 2026 року. Її у прямому етері транслюватиме телеканал ABC.
- Рада керівників американської Академії кінематографічних мистецтв і наук оголосила про створення номінації премії “Оскар” за досягнення в галузі постановки каскадерських трюків.
Понеділок, 14 липня, в Україні буде традиційно липневим – спекотним або дуже теплим, залежно від регіону. Температура повітря у південних, східних і більшості центральних областей сягатиме +29…+34°C. У північній частині – близько +27…+30°C. На заході – відносно комфортніші +25…+29°C. Без опадів, за винятком західних регіонів, де ввечері можуть пройти грозові дощі зі шквалами та локальним градом.
Російські війська просунулися в районі Мілового на північному сході Харківської області, приблизно за 16 кілометрів від Великого Бурлука. Про це свідчать геолокаційні відео, опубліковані 12 липня, а також звіти американського Інституту вивчення війни.
Російські війська посилюють атаки на українські міста, а Москва вже готує нову хвилю наступу на фронті. За інформацією видання BILD, посилаючись на джерела в російському Генштабі, Кремль отримав план масштабної наступальної операції, яку планують розпочати в другій половині літа.
Тонкий шар рідини, який часто з’являється на поверхні йогурту, насправді є сироваткою – корисним молочним білком, а не ознакою псування продукту. Попри поширене бажання вилити цю воду, дієтологи радять робити навпаки – просто перемішати її назад у йогурт.
Російські війська протягом доби обстрілювали Херсонський і Бериславський райони з артилерії, мінометів, реактивних систем залпового вогню та безпілотників. Під прицілом опинилася цивільна інфраструктура.