Нову колекцію BEVZA присвячено значенню України як однієї з провідних зернових країн світу

Джерело: BEVZA

Сьогодні, 14 лютого, український бренд BEVZA представить свою нову колекцію, яку присвячено ролі України як одного з найбільших виробників зерна у світі.

“Як український бренд, ми як і раніше прагнемо висловити нашу багату культурну та історичну спадщину. Майбутня колекція BEVZA FW’24/25 віддає належне значенню України як однієї з найбільших виробників зерна в світі, де елегантність займає центральне місце та втілює основні цінності та культурну місію бренду”, – йдеться в повідомленні бренду.

Представлення нової колекції можна переглянути в прямій трансляції 14 лютого на BEVZA.COM (14:00 за Нью-Йорком / 21:00 за Києвом).

Український бренд BEVZA створений дизайнеркою Світланою Бевзою у 2006 році. Він вирізняється позачасовими силуетами, чистою лаконічністю та високою якістю. Відомий далеко за межами України, лейбл демонструє колекції на New York Fashion Week.

В одязі BEVZA з’являлися такі знаменитості, як Джіджі Хадід, Емілі Ратаковскі, Кім Кардаш’ян та Софі Тернер, яка одягла білий комбінезон бренду на своє весілля у Вегасі.

Комітет ВР з питань економічного розвитку повідомив про варіант економічного бронювання працівників, який передбачає, що за одного співробітника підприємство повинне платити щомісяця військовий збір розміром 20 000 гривень.

Україна постала перед серйозною проблемою забезпечення електроенергією, оскільки РФ  посилюють атаки на електростанції, що негативно впливає на виробництво зброї. Це стало відомо під час спроби країни стримати просування російських військ.

У середу, 22 травня, графіки відключень світла в Україні почнуть діяти з 20 години.

Народний депутат від фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко назвав “приколом дня” виступ народного депутата забороненої партії “ОПЗЖ” Юрія Бойка з трибуни Верховної Ради.

З 27 травня в Миколаєві буде зменшена кількість комунальних автобусів на маршрутах через мобілізацію водіїв, що призвела до їх нестачі. Міський голова Олександр Сєнкевич зазначив, що автобуси будуть вимушено простоювати через відсутність водіїв, які могли б ними керувати.