Нью-йоркського архітектора звинувачують в серійних вбивствах на Лонг-Айленді

Джерело: CNN

У п’ятницю, 14 липня, підозрюваний серійний вбивця 59-річний Рекс Хойєрманн був заарештований після того, як його ДНК зіставили зі слідами на тілах жертв.

Арешт пов’язаний із вбивством чотирьох жінок, чиї тіла були загорнуті в мішок та знайдені з різницею у кілька днів наприкінці 2010 року.

Загорнуті в мішок тіла були виявлені біля пляжу Гілго на південному узбережжі Лонг-Айленда понад десять років тому.

З того часу слідчі намагалися визначити, чи були вбивства скоєні однією людиною, чи кількома вбивцями. Але протягом понад десяти років справа ні до чого не призводила.

В останні роки слідчі використали складну технологію, щоб точно визначити місцезнаходження одноразових стільникових телефонів, які, на їхню думку, вбивця використав для зв’язку зі своїми жертвами за кілька годин до їх зникнення. 

Слідчі використовували картографічну технологію, щоб визначити, звідки виходили дзвінки, і звузили коло пошуку до невеликого району, де жив містер Хойєрманн.

Потім, у четвер, 13 липня, Рекс Хойєрманн був взятий під варту. Він звинувачувався у трьох вбивствах і є головним підозрюваним у четвертому. 

Хойєрманна залишили під вартою без права внесення застави. Він не визнав себе винним. Його наступне судове засідання призначено на 1 серпня.

Україна отримала нову масштабну партію техніки від міжнародних партнерів, яку використають для підключення інтернету в укриттях та облаштування кабінетів інформатики в українських школах.

У вівторок, 5 грудня, офіційний представник Катару повідомив, що шестеро українських дітей повернуть в Україну з Росії згідно з угодою, укладеною за посередництва Катару.

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) планує передати Україні 20 тисяч тонн металу для захисту об’єктів енергетики від російських обстрілів.

Україна та Словенія підписали угоду про надання 1,5 мільйона євро на гуманітарне розмінування.

В Україні, на десятому році війни та другому році повномасштабного вторгнення РФ, набирає популярності російський серіал “Слово пацана. Кровь на асфальте”.