Низка населених пунктів Миколаївщини без світла після російських атак
Джерело: Віталій Кім
На Миколаївщині низка споживачів залишились без електроенергії після атак РФ.
Про це повідомив глава Миколаївської ОВА Віталій Кім. За його даними, вночі та під ранок 13 грудня окупанти вдарили по критичній та промисловій інфраструктурі регіону.
Як наслідок – без світла населені пункти Баштанського та Миколаївського районів.
Зараз ведуть роботи з відновлення.
За попередніми даними, обійшлось без жертв та постраждалих.
- Компанія ДТЕК опублікувала відео руйнувань на підстанції в Одеській області після російського обстрілу.
У Франції на тлі сильної спеки за останні кілька днів потонуло щонайменше 40 осіб.
Рідкісний метеорит, знайдений у пустелі Сахара, може містити перші прямі докази існування давнього планетарного тіла, яке зникло на початку формування Сонячної системи.
Головне управління розвідки попередило, що на тимчасово окупованій території Херсонської області російські загарбники навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки.
Генеральний директор АТ “Укрпошта” Ігор Смілянський відреагував на рішення Національного банку України, яким його визнано таким, що не відповідає вимогам професійної придатності керівника фінансової установи.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Росія готова відновити мирні переговори з Україною з того місця, де вони були зупинені.