Обама сказав, що Трамп «поводиться трохи смішно» і назвав його «божевільним»
Джерело: Sky News
Барак Обама прокоментував нещодавню поведінку Дональда Трампа і сказав, що вона викликає занепокоєння.
Виступаючи на мітингу в Мічигані, колишній президент процитував ряд речей, які нещодавно сказав Трамп і сказав, що він “поводиться трохи смішно”.
“Якби ваш дідусь поводився так, ви б хвилювалися. Нам не потрібно бачити, як виглядає старший, божевільний Дональд Трамп. Америка готова перегорнути сторінку”, – сказав він.
Зауважимо, що за даними ЗМІ, колишній президент США Барак Обама агітуватиме голосувати за віцепрезидентку США Камалу Гарріс за місяць до виборів.
- У McDonald’s заявили, що не давали Дональду Трампу дозволу працювати з фритюром під час його візиту до одного з ресторанів мережі в штаті Пенсильванія, де він надів фартух і виконував роботу працівника.
- За результатами нового опитування, демократка Камала Гарріс має незначну перевагу над республіканцем Дональдом Трампом.
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець відреагував на ситуацію в полку “Скеля” після повідомлень про можливі порушення прав військовослужбовців. Він звернувся до ДБР і Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони, а Офіс омбудсмана готує моніторинговий візит.
Росія посилює тиск на Білорусь, намагаючись використати її територію для розширення війни проти України та можливих операцій проти країн НАТО. Тим часом, самопроголошений президент країни Олександр Лукашенко намагається зберегти дистанцію від прямої участі у війні та покращити відносини із Заходом.
З 1 липня в 12 прикордонних населених пунктах Чернігівщини впровадять обовʼязкову евакуацію. Роблять це на запит військових.
Netflix замовив серіальну адаптацію популярного романтичного роману “І зійде крига” (Icebreaker) письменниці Ганни Ґрейс. Проєкт стане черговою екранізацією книжкового бестселера для стримінгового сервісу.
Глава МАГАТЕ Рафаель Гроссі заявив, що агентство проводитиме інспекції в Ірані в межах попередньої мирної домовленості між Тегераном і Вашингтоном. Водночас Іран наполягає, що питання доступу до пошкоджених ядерних об’єктів вирішуватиметься лише у фінальній угоді зі США.