Обстріл Харкова: кількість постраждалих зросла до 15 осіб
Джерело: Олег Синєгубов/Telegram
Голова Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив про зростання кількості постраждалих внаслідок ворожого влучання у багатоповерхівку в центрі Харкова.
Зазначається, що, за оновленими даними, кількість постраждалих збільшилась до 15.
Синєгубов поінформував, що госпіталізовано чоловіка 28 років у важкому стані та 78-річну жінку у стані середньої важкості.
Ще п’ятеро осіб – з гострою реакцією на стрес. Серед них двоє дітей 8 та 12 років. Одну дитину шпиталізували з легкими травмами.
Наразі інформація оновлюється.
14 травня російські війська вкотре обстріляли Харків. Ворог завдав кількох ударів, в тому числі по житловій забудові центральної частини Харкова.
Терехов повідомив, що у Харкові вдруге за день було гучно. Другий удар прийшовся по району житлової забудови – навколо багатоквартирні будинки. Про руйнування та постраждалих інформація уточнюється. Після третього прильоту Терехов повідомив про удар по житловій висотці у центрі міста.
Раніше британські розвідники прокоментували наступ військ РФ у Харківській області та оцінили, чи зможе ворог окупувати обласний центр регіону.
Фахівці зауважили, що внаслідок наступу російська армія окупувала кілька сіл на Харківщині поблизу кордону з РФ. На думку розвідників, метою окупантів, наймовірніше, є, прикордонне місто Вовчанськ, навколо якого триває битва.
Водночас розвідники вважають, що РФ навряд чи назбирала достатньо сил, аби взяти під контроль місто, не передислоковуючи на Харківщину сили з інших ділянок фронту.
- Сили оборони продовжують виконання завдань з недопущення просування противника в глибину нашої країни, зриву виконання ним завдання щодо встановлення повного контролю над Донецькою та частиною Харківської областей.
- Фахівці ISW оцінили поточну ситуацію у Харківській області, зокрема дії окупаційних військ РФ у Вовчанську та назвали мету ворога.
- Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов в інтерв’ю NYT розповів про ситуацію на фронті, зокрема на Харківщині та Сумщині.
22 червня підрозділи Повітряних Сил Збройних Сил України здійснили удари по підприємству з виробництва компонентів для російських ракет ОТРК Іскандер та Х-101 у Воронежі.
22 червня в Україні відзначають День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни. Ця дата присвячена пам’яті мільйонів українців, які загинули під час воєн і збройних конфліктів.
Триває 1580-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягнули понад 1,3 млн осіб.
У ніч на 21 червня українські сили завдали ударів по об’єктах військової логістики, нафтової інфраструктури та системах протиповітряної оборони РФ. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.
Голова окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов повідомив, що на півострові повністю зупинений продаж пального приватним особам та недержавним підприємствам.