Один з найбільших донатів на ЗСУ: хабар, який намагався передати ексміністр екології, переведено на потреби української армії

Джерело: Спеціалізована антикорупційна прокуратура

За даними САП хабар, який колишній міністр екології намагався передати співробітникам антикорупційних органів, перевели на потреби ЗСУ. Він став одним із найбільших донатів в Україні на потреби армії.

Зазначається, що за фактом передачі хабаря керівництву антикорупційних органів провели досудове розслідування за двома кримінальними провадженнями.

Перше – щодо учасників, які безпосередньо займались організацією передачі хабаря, а друге – щодо ексміністра екології, від імені якого й намагались передати хабар.

У межах розгляду двох кримінальних проваджень на потреби ЗСУ було передано 805,5 млн грн. Кошти були направлені на:

– 174,1 млн грн – на Сили Спеціальних операцій Збройних Сил України;

– 600 млн грн – на проєкт “Армія Дронів” від UNITED 24;

– 31,4 млн грн – на допомогу ЗСУ через рахунок НБУ.

У виданні The New York Times наголосили, що тепер, коли Україна озброєна далекобійними ракетами американського виробництва, вона націлилася на Крим, який є критичною базою для Росії.

Адміністрація Байдена запровадила візові обмеження для деяких китайських посадовців через нібито порушення прав людини, тоді як Пекін наклав санкції на шість американських компаній за причетність до продажу зброї Тайваню.

Вівчарка на ім’я Потап стала частиною життя прикордонника Валентина, зокрема свідком на весіллі.

Сьогодні, 13 липня, українському кінорежисеру, сценаристу, письменнику та військовому Олегу Сенцову виповнилось 48 років.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки на фронт передав 48-му окремому штурмовому батальйону імені Номана Челебіджіхана нову партію техніки.