Офіційно визначено місце розташування Національного військового меморіального кладовища

Джерело: пресслужба Міністерства у справах ветеранів України

В п’ятницю, 15 березня, Кабінет Міністрів України на засіданні офіційно визначив місце розташування Національного військового меморіального кладовища (НВМК) – у Гатненській сільській територіальній громаді Фастівського району Київської області.

Кінцевий термін проєктування – до 30 липня 2025 року.

Також найближчим часом має бути ухвалене рішення щодо передачі понад 265 га у власність ДУ “Національне військове меморіальне кладовище”. 

“Це фактично покладе старт початку будівництва I черги кладовища. Невдовзі на території НВМК розпочнуться підготовчі роботи із видалення зелених насаджень”, – зазначили в міністерстві.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.