Олексій Навальний помер у російській колонії

Джерело УФСИН (Управление федеральной службы исполнения наказаний)

Російський опозиційний політик Олексій Навальний помер у колонії.

За даними УФСИН, Навальному стало погано під час прогулянки. Фактично одразу він втратив свідомість.

До політика прибули медики виправної колонії та викликали бригаду лікарів “швидкої”.

Повідомляється, що опозиціонеру провели всі реанімаційні заходи, однак це не дало результатів, і лікарі “швидкої” констатували смерть.

Зазначається, що причини смерті 47-річного політика будуть встановлювати. За даними деяких ЗМІ, у Навального відірвався тромб.

Про смерть Навального вже повідомили президенту РФ Володимиру Путіну.

ДОВІДКА: Російського опозиційного політика Олексія Навального увʼязнено від початку 2021 року. У серпні 2023 року Московський міський суд засудив політика до 19 років позбавлення волі в колонії особливого режиму у справі про екстремізм.

  • Ув’язнений російський опозиціонер Олексій Навальний в четвер, 1 лютого, закликав росіян протестувати проти президента РФ Володимира Путіна в день виборів у березні, прийшовши на вибори опівдні.

24 квітня, після ухвалення законопроєкту про національну безпеку, яке підписав президент США Джо Байден, міністерство оборони країни оголосило про новий пакет озброєння на мільярд доларів, аби терміново задовольнити критичні потреби України у сфері безпеки та оборони.

У середу, 24 квітня, президент США Джо Байден підписав законопроєкт про допомогу Україні на суму майже 61 млрд доларів.

23 квітня МЗС України призупинило надання консульських послуг чоловікам віком від 18 до 60 років, які перебувають за кордоном. Рішення прокоментував очільник МЗС Дмитро Кулеба, який у Twitter написав, що рішення пов’язане з тим, що військовозобов’язані чоловіки проігнорували обов’язок захищати країну, виїхавши за кордон і тому не повинні очікувати на те, що зможуть скористатись правом на отримання консульських послуг, мовляв, так буде справедливо і чесно.

Сенат США більшістю голосів підтримав виділення Україні допомоги на суму майже 61 млрд доларів.

Сполучені Штати вже готують пакет військової допомоги Україні на 1 мільярд доларів. Це буде перше погодження зі ще не підписаного законопроєкту щодо допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню.