Ольга Фреймут повернулась до України та анонсувала лекцію про «манери під час війни»: у соцмережах розкритикували телеведучу

Джерело: Instagram Ольги Фреймут

Ольга Фреймут, яка на початку повномасштабного вторгнення РФ виїхала з дітьми за кордон, повернулась до України та анонсувала лекцію на тему “Манери під час війни. Доброта як зброя”. Однак українців розлютило повідомлення телеведучої.

Як повідомила Фреймут, її лекція пройде 24 липня в одному з готелів Львова.

За її словами, вона підготувала спеціальну лекцію з етикету про те, як поводитись у час війни.

Зокрема будуть обговорені такі теми:

  • Що робити з емоціями, коли їх через край?
  • Як ненавидіти з гідністю?
  • Чи доречно веселитися, коли в країні війна?

Аби потрапити на лекцію про манери під час війни, потрібно задонатити щонайменше 700 гривень, та надіслати скриншот із квитанцією про оплату.

У коментарях до допису Ольги Фреймут більшість користувачів негативно висловились щодо лекції телеведучої.

До прикладу, Фреймут нагадали, що вона обіцяла не повертатись в Україну.

Також користувачів обурило те, що Фреймут, яка не була в Україні під час війни, хоче навчати людей, як поводитись у такій ситуації.

“Вали туди, де була! Про емоції знають люди зі зруйнованих міст, люди, які лягають спати під атаками шахедів і не знають, чи прокинуться. Волонтери, які працюють цілодобово, не сплять, готують, шиють, лікують, допомагають, збирають гроші – це вони знають про любов під час війни!!!! Люди, що втратили рідних – це вони знають про ненависть і біль! А не тьолка, яка гріла десь свою дупу весь рік, а тепер хоче розповісти тупеньким, як правильно думати та жити”, – написала користувачка.

Інші коментатори також наголошували, що за півтора року війни люди, які тут живуть, вже самі навчились переживати складні часи.

“Ви мені вибачте, мені так подобаються люди, які поїхали з країни на початку війни, а потім намагаються бути психологами для тих , хто залишався . Це ми вам можемо розказати, що і як. Де що летить, і як морально з цим справлятися. Безкоштовно це зробить вам будь-хто. Ви нас ніколи вже не зрозумієте. Це я вам точно кажу”, – йдеться у коментарях.

Щоправда, є і ті, хто підтримав телеведучу та закликав провести подібні лекції в інших українських містах.

Протягом минулої доби відбулося 82 бойових зіткнення. Загалом ворог завдав 1 ракетний та 71 авіаційний удар, здійснив 80 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. Внаслідок російських терористичних атак, на жаль, є поранені серед цивільного населення. Руйнувань та пошкоджень зазнали приватні житлові будинки та інша цивільна інфраструктура.

30 листопада президент Володимир Зеленський провів у Запоріжжі дві наради. Оперативну – з військовими, з генералами Олександром Тарнавським, Едуардом Москальовим, Сергієм Літвиновим та всіма, хто відповідає за оборону на напрямку. Друга нарада стосувалася будівництва фортифікаційних споруд.

За даними Пентагону, Україні доведеться зачекати до наступного року, перш ніж вона отримає свою першу велику партію малогабаритних високоточних боєприпасів GLSDB, які США адаптували для завдання ударів на відстані майже 160 км.

В РФ, на полігоні Кузьмінський у Ростовській області 12 морських піхотинців підірвали себе під час випадкового вибуху гранати від ручного протитанкового гранатомета.

29 листопада прокурори САП та детективи НАБУ викрили чотирьох суддів Київського апеляційного суду на одержанні неправомірної вигоди у розмірі 35 тисяч доларів за ухвалення рішення про скасування арешту майна.