OpenAI на базі News Corp навчатиме свої ШІ-моделі

Джерело: Reuters

OpenAI, компанія зі штучного інтелекту під керівництвом Сема Альтмана, оголосила про підписання угоди з медіаконгломератом News Corp. Це надасть їй доступ до контенту деяких найбільших новинних видань.

Ця угода відбулася через кілька тижнів після того, як OpenAI, яка підтримується Microsoft, уклала угоду про ліцензування вмісту від Financial Times для розробки своїх моделей штучного інтелекту. Доступ до великої кількості даних може значно покращити вміст, створений ChatGPT, чат-ботом OpenAI, який здатен генерувати людські відповіді на підказки та створювати резюме довгих текстів.

OpenAI також нещодавно уклала угоду щодо вмісту з платформою соціальних мереж Reddit.

Фінансові деталі останньої угоди не розкриваються, але за даними Wall Street Journal, що належить News Corp, вартість угоди може перевищити 250 мільйонів доларів протягом п’яти років. Угода також передбачає, що контент не стане доступним на ChatGPT відразу після його публікації на одному з вебсайтів новин.

OpenAI отримає доступ до поточного та архівного вмісту з кількох публікацій News Corp, включаючи Wall Street Journal, MarketWatch, Times та інші. На фоні цієї новини акції News Corp піднялися приблизно на 4% після дзвоника.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що практично на всій території Чорногорії, Боснії і Герцеговини та Хорватії зникло електропостачання. Чому стались відключення – поки невідомо.

60-річній жінці, яка осквернила могили військових у Києві, оголосили підозру.

Жінка, якій пощастило пережити Голокост, потрапила на обкладинку липнево-серпневого випуску Vogue Німеччина.

В Британії жінка, яка стверджувала, що її зґвалтував терапевт, отримала понад 200 000 фунтів стерлінгів відшкодування.

71-річна жителька Коломийщини перерахувала понад мільйон гривень “лікарю з Англії”, який вдавав, що закохався у неї.