OpenAI запустила свою пошукову систему ChatGPT Search

Джерело: OpenAI

OpenAI анонсував інтеграцію веб-пошуку в ChatGPT, що дозволяє користувачам отримувати актуальні відповіді з посиланнями на перевірені джерела. Функція доступна для користувачів ChatGPT Plus, Team, і поступово впроваджується для безплатних облікових записів.

Нововведення покликане зробити процес пошуку інформації швидшим і зручнішим, зберігаючи при цьому основні принципи журналістики.

Творці OpenAI запустили нову функцію веб-пошуку для користувачів ChatGPT, що дозволяє знаходити актуальну інформацію з перевірених джерел прямо під час діалогу. Тепер користувачі можуть ставити запитання і отримувати посилання на новинні статті, блоги та інші інтернет-ресурси, що забезпечують точність і надійність відповідей.

Пошук доступний через веб-сайт та додатки ChatGPT на комп’ютерах і мобільних пристроях. На сьогодні доступ мають підписники ChatGPT Plus та Team, а також користувачі з попереднього списку очікування на функцію пошуку.

Надалі OpenAI планує поступово запроваджувати цю функцію для всіх безоплатних облікових записів.

OpenAI уклав партнерства з провідними медіа, включаючи Associated Press, Le Monde, Axel Springer, Vox Media, Financial Times тощо, щоб гарантувати користувачам доступ до якісної інформації та підтримати журналістську діяльність.

Ми переконані, що ШІ-пошук у найближчому майбутньому й для наступних поколінь стане основним способом доступу до інформації, а партнерство з OpenAI позиціює Le Monde в авангарді цієї зміни, — Луїс Дрейфус, генеральний директор і видавець Le Monde. — Це дозволяє нам тестувати інновації на ранній стадії, захищаючи при цьому основні цінності та чесність журналістики.

Президентка Vox Media Пем Вассерстейн зазначила: “Ми віримо, що ChatGPT пошук може підвищити видимість інформації з надійних джерел, що вигідно авдиторії та сприяє розширенню охоплення преміальної журналістики”.

Штучний інтелект змінює медіа-ландшафт, і наше партнерство з OpenAI відкриває величезні можливості для інноваційних рішень, зберігаючи водночас довіру до журналістики, – зауважив старший віцепрезидент відділу глобальних стратегічних партнерств Axel Springer SE Матіас Санчес.

Завдяки інтеграції пошуку ChatGPT надаватиме більш обґрунтовані відповіді, особливо у сферах новин, спорту, акцій та погоди, розширюючи доступ користувачів до перевіреної інформації.

У Міндовкіллі повідомили, що Україна отримала шанс не просто відновити інфраструктуру після війни, а й зробити економіку дружньою до довкілля, відкритою для інновацій і рівною для всіх громадян. Одним із ключових інструментів такого переходу може стати розвиток “зелених” робочих місць.

Президент США Дональд Трамп заявив, що не досяг жодного прогресу у переговорах про припинення вогню в Україні під час телефонної розмови з главою Росії Володимиром Путіним 3 липня.

У переговорах про членство в ЄС країни-кандидати впорядковують законодавчі зміни за “кластерами” – тематичними блоками європейського права, які охоплюють ключові сфери політики. Україна має пройти шість таких кластерів, гармонізувавши своє законодавство з нормами ЄС.

Німеччина опрацьовує можливість постачання Україні додаткових систем протиповітряної оборони. Мова про закупівлю ЗРК Patriot у США.

3 липня МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку з черговими недружніми заявами угорської сторони.