Орбан заявив про «великі плани на майбутнє» після розмови з Трампом

Джерело: Віктор Орбан в X (Twitter)

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан провів телефонні переговори з новообраним президентом США Дональдом Трампом. За словами Орбана, у ході розмови обговорювалися плани на майбутню співпрацю між двома країнами.

“Дзвінок з Мар-а-Лаго. Щойно мав першу телефонну розмову з президентом Дональдом Трампом після виборів. У нас великі плани на майбутнє!” – написав Орбан.

Орбан і Трамп мають довготривалі зв’язки, оскільки прем’єр Угорщини неодноразово висловлював підтримку політиці колишнього президента США, а також критикував нинішній американський уряд.

Президент Володимир Зеленський повідомив, що 7 листопада прибуде до Угорщини для участі у саміті Європейської політичної спільноти на запрошення прем’єр-міністра Віктора Орбана.

Соціальна платформа Reddit дедалі частіше стає місцем, де кіностудії та продюсери шукають нові ідеї для фільмів, а також майбутніх сценаристів і режисерів. Одним із найяскравіших прикладів такого явища став фільм “Backrooms: Залаштунки”, який до виходу в прокат пройшов шлях від інтернет-спільноти до великого голлівудського проєкту.

Правоохоронці викрили канал незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків через державний кордон до Молдови та невизнаного Придністров’я.

Новозеландський актор і кінопродюсер Джемейн Клемент, відомий зокрема роллю у фільмі “Що ми робимо в тінях”, повідомив про роботу над сиквелом.

У Франції вперше підтвердили випадок зараження вірусом Еболи. Інфекцію виявили у лікаря, який повернувся з гуманітарної місії в Демократичній Республіці Конго.

24 червня російські війська атакували автозаправну станцію на околиці Сум. Внаслідок ворожого обстрілу постраждали троє цивільних.