Ошукала українців на понад мільйон гривень: у Києві викрито псевдоволонтерку

Джерело: Нацполіція Києва
У столиці викрили 26-річну дівчину, яка створювала фейкові аккаунти для збору коштів нібито для допомоги українським військовим. Натомість отримані кошти вона привласнювала.
За даними правоохоронців, кошти вона збирала нібито для лікування важкопоранених захисників України або на придбання автомобілів військовим.
Всі отримані гроші фігурантка привласнювала, витрачаючи їх на онлайн-казино та наркотичні засоби.
Встановлено, що затриманій вдалось ошукати громадян України на суму близько 1,2 млн гривень. У ході санкціонованих обшуків за місцями мешкання фігурантки, правоохоронці вилучили речові докази її протиправної діяльності – мобільний телефон та сім-карти.
На цей час поліціянти встановили трьох постраждалих від дій зловмисниці, однак їх кількість може бути значно більшою. Тривають заходи зі встановлення всіх потерпілих.
За процесуального керівництва Солом’янської окружної прокуратури слідчі повідомили фігурантці про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 190 Кримінального кодексу України – шахрайство, вчинене повторно.
- Співробітники Служби безпеки викрили двох ділків, які вимагали гроші у родичів українських військовополонених, обіцяючи обмін.
- На Волині затримано злочинну банду, яка вимагала кошти від пораненого бійця Збройних сил України. Зловмисникам загрожує до 12 років ув’язнення.
Гондурас планує закупити українські безпілотники в межах посилення боротьби з наркоторгівлею та посилення безпеки кордонів.
Вранці 23 червня російські окупанти вдарили по Запоріжжю. Є руйнування та поранена.
У літній період пацієнти, які використовують препарати класу GLP-1, зокрема Ozempic, Wegovy та Mounjaro, можуть мати підвищені ризики зневоднення та ускладнень, пов’язаних із високою температурою.
Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.
У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.