Пара назвала дитину на честь інтернет-провайдера, щоб отримати 18 років безоплатного Wi-Fi

Джерело: Mirror

Батьки назвали свою доньку на честь компанії-провайдера, щоб протягом 18 років користуватися безоплатним Wi-Fi.

Як розповіли у виданні, керівник інтернет-провайдера пообіцяв надавати безоплатно Wi-Fi упродовж 18 років, навіть якщо компанія збанкрутує, будь-якій дитині, названій на честь його компанії.

Зокрема швейцарський інтернет-провайдер Twifi оголосив цю пропозицію на своєму сайті, заявивши, що батьки, які назвуть своїх малюків Твіфіус або Твіфія, будуть користуватися інтернетом безоплатно, поки їхні діти не досягнуть повноліття.

На сайті розмістили інструкцію: “Просто завантажте фотографію свідоцтва про народження вашої дитини. Після перевірки Twifi надасть вам 18 років безоплатного Інтернету”.

Зазначається, що одна пара вирішила назвати свою доньку Твіфією. За словами батьків, які використали це ім’я як третє ім’я дівчинки, вони покладуть гроші, які в іншому випадку витратили б на Wi-Fi, на ощадний рахунок для своєї дитини, сподіваючись, що вона зможе навчитися водити і купити машину, коли їй виповниться 18 років.

“Чим довше я думав про це, тим унікальнішим для мене ставало це ім’я, і саме тоді воно набуло свого шарму”, – розповів батько новонародженої.

Тоді як його дружина зізналася, що спочатку вагалася: “Для мене ім’я Твіфія в цьому контексті також означає зв’язок. Вічний зв’язок. Є набагато гірші імена. І чим частіше ми говоримо “Твіфія”, тим сердечніше звучить це ім’я”.

Пара вписала це ім’я у свідоцтво про народження своєї доньки після двох інших імен.

“Ми хочемо залишитися анонімними для тих, хто нас оточує, тому що не хочемо виправдовуватися. Звинувачення в тому, що ми продали ім’я нашої дитини, сприймаються дуже боляче. Нам трохи соромно за це”, – прокоментували вони.

  • Столична поліція Лондона в п’ятницю, 19 січня, повідомила, що на вулиці при мінусовій температурі знайшли новонароджену дівчинку, загорнуту в рушник, у сумці для покупок.

24 квітня Проект Постанови про звільнення Миколи Сольського з посади міністра аграрної політики та продовольства України.

Представник репера Каньє Веста повідомив, що той планує запустити порностудію Yeezy, можливо, цього літа.

Кабінет Міністрів України заборонив пересилати за кордон паспорти громадянина України, а також закордонні паспорти для осіб чоловічої статі призовного віку. Відтепер така можливість передбачена виключно на території України.

Американська співачка і авторка пісень Біллі Айліш розповіла про свою сексуальну орієнтацію та незабаром випустить пісню “Lunch” про її закоханість у дівчину.

Надвечір 24 квітня президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні висловив вдячність США за ухвалений та підписаний Джо Байденом законопроєкт про допомогу Україні на понад 60 мільярдів доларів. Зауважив, що у новому оборонному пакеті союзники спорядили усе: від ATACMS до необхідної ППО і техніки.