Під час риболовлі міська голова Тампи виловила кокаїну на 1,1 мільйона доларів

Джерело: Insider

Міська голова Тампи, штат Флорида, рибалила зі своєю родиною минулого місяця, коли сім’я помітила у воді пакет, в якому було майже 30 кілограмів наркотиків.

Пані мер Тампи Джейн Кастор розповіла, що зберегла на годиннику місце, де знайшла наркотики, а сам пакет забрала на свій човен і пізніше передала поліції.

На фото видно 25 пакетів кокаїну з ярликами із метеликами. 

Фото: Insider

Представники прикордонного патруля США оголосили про знахідку 24 липня, зазначивши, що його “вулична” вартість оцінюється в 1,1 мільйона доларів. 

16 червня у Грузії сталися три землетруси. Перші підземні поштовхи зафіксували о 17:16.

Пошановувачі американського телесеріалу “Бріджертони” від Netflix вже встигли насолодитися прем’єра 3 сезону, яка відбулася 16 травня і 13 червня. Нині ж стрічка доступна для перегляду в українській озвучці.

16 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про втрати російської армії за тиждень. Зокрема українські оборонці ліквідували 7750 росіян та знищили 1244 одиниць озброєння ворога.

У НЕК “Укренерго” повідомили, що 17 червня графіки погодинних відключень електроенергії застосовуватимуть по всій території України з 8:00 до 24:00. Більший дефіцит в енергосистемі прогнозують на тлі зростання споживання на початку робочого тижня.

16 квітня британський актор Генрі Кавілл, відомий зокрема зо роллю у серіалі “Відьмак” опублікував привітання з Днем батька та повідомив, що скоро поповнить “священні лави”.