Під час стрілянини в Ізмаїлі загинув старший лейтенант поліції Одещини Михайло Сорока
Джерело: Нацполіція
Лейтенант поліції Одещини Михайло Сорока загинув під час несення служби у рідному місті Ізмаїл. Життя поліцейського обірвалося внаслідок пострілу зловмисника.
Нагадаємо, 5 серпня на Одещині водій мопеда відкрив вогонь під час перевірки документів патрульними. Один із правоохоронців загинув.
У 34-річного поліцейського залишилися дружина та двоє маленьких діток.
“Світла пам’ять старшому лейтенанту поліції Одещини Михайлу Сороці. Наш колега трагічно загинув 5 серпня під час несення служби у рідному місті Ізмаїл. Його життя обірвалося від кулі зловмисника”, – йдеться у повідомленні Нацполіції.
Михайло Сорока був уродженцем Ізмаїла. У 2008 році закінчив Національну академію внутрішніх справ і присвятив своє життя службі українському народові.
Працював у різних підрозділах поліції Одещини: був оперативником, дільничним, ювенальним поліцейським, а останнім часом — інспектором сектору реагування патрульної поліції Ізмаїльського районного відділу.
“Справжній офіцер – чесний, принциповий, відданий справ та готовий стати на захист всіх, хто цього потребував. Поліцейський ніколи не уникав труднощів і не відступав перед небезпекою. Михайло був люблячим чоловіком і турботливим батьком. Для колег – не лише надійним товаришем, а й людиною з великим серцем”, – додали в поліції.
- У Дарницькому районі Києва підозрюваний у скоєнні злочину пустив газ і підірвав квартиру під час візиту правоохоронців.
- У Черкасах чоловік намагався взяти в заручники військовослужбовців територіального центру комплектування, погрожуючи підірвати гранату.
Міністерство фінансів США виключило із санкційного списку сімох громадян Росії, два судна та дві турецькі компанії.
Історик Тімоті Снайдер висловився про українсько-польський конфлікт довкола УПА. Він зауважив, що від цього виграє Росія.
На Одещині рятувальники припинили активну фазу пошуків десятирічної дівчинки, яку п’ять днів тому течією віднесло у відкрите море. Про це повідомила речниця Головного управління ДСНС в Одеській області Марина Мартиненко.
Російські окупанти атакували автозаправну станцію у Сумах. Постраждали четверо осіб.
У тимчасово окупованому Севастополі запровадили режим тимчасового обмеження електропостачання. Про це повідомив так званий “губернатор” тимчасово окупованого Севастополя Михайло Развожаєв.