Підозрювані у розстрілі поліціянтів на Вінничині розповіли про причину нападу
Джерело: телемарафон
Підозрювані у нападі на поліціянтів у Вінницькій області, які планували виїзд за кордон, пояснили свої дії під час допиту. Речниця Національної поліції України Олена Бережна повідомила, що причиною нападу стали бойові гранати.
“Вони перебували в закинутій будівлі, мали наміри поїхати за кордон України. Наразі слідством встановлено, що причиною нападу було те, що, як вони кажуть, вони перевозили бойові гранати. Але, як це було насправді, буде з’ясовувати слідство”, — наголосила Бережна.
Зауважимо, що нападники, батько і син, є військовослужбовцями.
Нині підозрювані перебувають під слідством, з ними працюють з ними слідчі та прокуратура. Також перевіряється їхня можлива причетність до диверсійно-розвідувальних груп.
“Причини їхнього нападу на поліцейських будуть встановлені слідчими згодом”, – додала вона.
Довідка. Напад стався 20 квітня близько 2 години ночі у Гайсинському районі, коли поліцейські зупинили автомобіль для перевірки. Водій та пасажир відкрили вогонь, внаслідок чого один поліцейський загинув, а інший був поранений.
Сповіщення про злочин надійшло від пораненого поліцейського, що дозволило швидко розпочати пошуки нападників і організувати поліцейську операцію на території Вінницької області та сусідніх регіонів.
- Раніше правоохоронці Вінничани розшукували двох чоловіків, які у ніч на 20 квітня розстріляли двох поліціянтів.
- На Одещині поліціянти затримали двох чоловіків, які раніше напали на правоохоронців у Вінницькій області. Голова Національної поліції України Іван Вигівський повідомив, що зловмисникам, які є військовослужбовцями, батьком та сином, віком 52 та 26 років, загрожує довічне ув’язнення.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 6 липня. На даний час відбулося 149 бойових зіткнень.
З початку літа через російські обстріли постраждали шестеро медиків екстреної медичної допомоги. Загалом пошкоджені 24 автомобілі швидкої, з яких два знищені вщент.
Попри загрозливу ситуацію на фронті, де російські війська ведуть активні наступи й майже перетворили Суми на “сіру зону”, увагу спостерігачів дедалі більше привертає інший фронт – внутрішньополітичний. У червні в Україні загострилися кадрові конфлікти, антикорупційні справи та боротьба за контроль над урядом і силовими відомствами. У центрі – голова Офісу президента Андрій Єрмак.
Сьогодні, 6 липня, російські війська атакували ударними дронами будівлю Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки у Полтавській області.
Центральна міська клінічна лікарня №6 у тимчасово окупованому Донецьку перебуває у занедбаному стані. У медичному закладі спостерігається гостра нестача медикаментів та персоналу, зафіксовані випадки фізичного зносу приміщень — зокрема, пошкодження підлоги та зламані меблі.